Logotyp serwisu lamode.info
NET-A-SPORTER – NOWA, SPORTOWA ODSŁONA SKLEPU INTERNETOWEGO NET-A-PORTER

NET-A-SPORTER – NOWA, SPORTOWA ODSŁONA SKLEPU INTERNETOWEGO NET-A-PORTER

Już 9. lipca zadebiutuje Net-A-Sporter - najnowsza odsłona znanego na całym świecie sklepu internetowego Net-A-Porter. Sprawdźcie szczegóły!

Po outlecie The Outnet i sklepie dla mężczyzn Mr Porter, internetowa platforma z dobrami luksusowymi dla kobiet Net-A-Porter postanowiła poszerzyć swoją działalność o osobną domenę, poświęconą ubraniom i akcesoriom sportowym. Net-A-Sporter, bo tak będzie nazywać się najnowsza odsłona sklepu, rozpocznie swoją działalność już 9. lipca.

 

Nowa platforma ma zawierać wszystko, czego potrzebują sportowcy i miłośnicy fitnessu, aby wyglądać dobrze - czy to w sytuacjach profesjonalnych, czy podczas regularnego treningu w domowym zaciszu. W ofercie N-A-S ma znaleźć się 37 sportowych marek poświęconych jedenastu różnym dyscyplinom, począwszy od biegania, tenisa i golfa, aż po taniec, surfing i jogę. Oprócz dobrze znanych brandów, znajdą tam miejsce także nowe, ekskluzywne sportowe marki, w tym takie, które do tej pory nie były dostępne on-line. Niektóre z nich, takie jak chociażby Lisa Marie Fernandez i Zimmermann stworzą także kapsułową kolekcję dla Net-A-Sporter.

 

Pierwotny pomysł, aby stworzyć Net-A-Sporter powstał zaledwie sześć miesięcy temu” – zdradziła w wywiadzie z The Telegraph Alison Loehnis, prezes Net-A-Porter. „Bardzo dokładnie przeanalizowaliśmy bazę naszych potencjalnych klientów i doszliśmy do wniosku, że na całym świecie wzrasta fascynacja wszystkim, co powiązane jest z fitnessem, a kobiety stają się coraz bardziej aktywne fizycznie. Klienci znajdą u nas mieszankę marek luksusowych, ale też bardziej przystępnych cenowo. Od początku było dla nas także istotne, aby sprzedawać ubrania i akcesoria przeznaczone nie tylko dla profesjonalnych sportowców, ale także takie, które nasi klienci mogą niejako przemycać do swojego codziennego stylu. Dlatego też stworzyliśmy kategorię „apres sport” dla osób, które chcą wyglądać modnie i stylowo również po zakończonym treningu, kiedy np. udają się na śniadanie z przyjaciółmi”.


Co sądzicie o najnowszej, sportowej odsłonie sklepu Net-A-Porter? My jesteśmy na tak!

 

 

tagi: Net-A-Sporter | Net-A-Porter | sklep internetowy | fitness | activewear | odzież sportowa |

podobne artykuły