PL / EN
NANUSHKA: WĘGIERSKA MARKA, KTÓRĄ POKOCHAŁY FASHIONISTKI

NANUSHKA: WĘGIERSKA MARKA, KTÓRĄ POKOCHAŁY FASHIONISTKI

To jedna z najgorętszych marek ostatnich sezonów - poznajcie ją bliżej!

NANUSHKA: WĘGIERSKA MARKA, KTÓRĄ WARTO ZNAĆ

Współczesny dom mody dla nowoczesnych ludzi. Tak opisuje siebie Nanushka, marka, która od dwóch sezonów szturmem podbija modę uliczną i serca miłośniczek dobrego stylu na całym świecie. Urodzona i wychowana w Budapeszcie, Sandra Sandor ukończyła London College of Fashion w 2005 roku, po czym szybko postanowiła otworzyć własną markę. Ale prawdziwą skalę i rozgłos brand zdobył dopiero w 2016 roku, kiedy współwłaścicielem i CEO Nanushki został wieloletni partner projektantki, Peter Baldaszti.

NANUSKASandra Sandor i Peter Baldaszti, Nanushka (fot. materiały prasowe)

AIMEEAimee Song w sukience z kolekcji Nanushka wiosna lato 2018 (fot. @nanushka/Instagram)

ZOBACZ TEŻ: TRENDY JESIEŃ ZIMA 2018/19 - MODA DAMSKA

KRÓLOWA MODY ULICZNEJ: NANUSHKA

Dziś estetyka Nanushki wydaje się już mocno ugruntowana. To przede wszystkim charakterystyczny styl uosabiający pewność siebie i zamiłowanie do prostoty połączonej z subtelną kobiecością, którą silnie nacechowana była już pierwsza kolekcja Sandor. Kiedy Wschód Europy spotyka się z Zachodem, marka czerpie inspiracje z duchowej podróży przez wielorakie kultury i czasy, z łatwością łącząc funkcjonalność z modową klasą. Nanushka oferuje swoim klientkom współczesną, uniwersalną garderobę na dzień i na wieczór. A dedykuje ją w szczególności tym, które kochają tworzyć nowe, nieformalne formy piękna.

plaszKremowy płaszcz z cięciami inspirowanymi kulturą Dzikiego Zachodu (fot. materiały prasowe)

annaAnna Rosa Vitiello w sukience z kolekcji Nanushka SS18 (fot. @nanushka/Instagram)

NANUSHKA SS18: UBRANIA, BUTY I DODATKI

Ubrania, buty i dodatki projektowane są w Budapeszcie i produkowane w Europie, a każda kolejna kolekcja jest przykładem dobrego krawiectwa i wykorzystania wysokiej jakości materiałów. Główna linia Nanushki prezentowana jest podczas tygodnia mody w Nowym Jorku, a marka operuje flagowym salonem sprzedaży w Budapeszcie. Te piękne rzeczy kupicie również na Net-a-Porter, MyTheresa czy stacjonarnie w warszawskim Kyosk’u.

POLECAMY: ODKRYCIE - JOLIE SU, CZYLI ROMANS WARSZAWY Z LIZBONĄ

video

GUCCI WIOSNA LATO 2019

tagi: Nanushka | marki | moda | odkrycie |

podobne artykuły