Logotyp serwisu lamode.info
TE DZIENNIKARKI MODY WARTO ŚLEDZIĆ NA INSTAGRAMIE

TE DZIENNIKARKI MODY WARTO ŚLEDZIĆ NA INSTAGRAMIE

Od Carine Roitfeld, po Aleksandrę Woroniecką - te dziennikarki i redaktorki modowe zachwycają swoim wyczuciem stylu i wrażliwością artystyczną. Sprawdź ich profile na Instagramie!

Spis treści

1. INSTAGRAM: DZIENNIKARKI MODOWE, KTÓRE MUSISZ ZNAĆ

2. SŁAWNE REDAKTORKI MODY NA INSTAGRAMIE

3. DZIENNIKARKI MODOWE NA INSTAGRAMIE: DLACZEGO WARTO JE ŚLEDZIĆ?

INSTAGRAM: DZIENNIKARKI MODOWE, KTÓRE MUSISZ ZNAĆ

Tworzenie interesujących, stylowych i niezwykle inspirujących feed’ów na Instagramie mogłoby spokojnie zamienić się w pracę na pełen etat, w szczególności jeśli dotyczą one kwestii mody. Pomiędzy projektantami i blogerkami, dziś przyglądamy się bliżej wąskiemu gronu najbardziej wpływowych dziennikarek modowych na świecie, których konta śledzą miliony followersów.

POLECAMY: MARKOWA SKÓRZANA TOREBKA. JAK PIELĘGNOWAĆ LUKSUSOWĄ GALANTERIĘ ZE SKÓRY?

SŁAWNE REDAKTORKI MODY NA INSTAGRAMIE

Podczas, gdy dziennikarze modowi lawirują pomiędzy jedną publikacją a drugą, social media pozwalają im pozostać w kontakcie z czytelnikami portali i magazynów. Ich szybki, momentami luksusowy styl życia, od spotkań z designerami po najświeższe ujęcia w stylu street fashion, budzi ogromne zainteresowanie i ma realny wpływ na kształt współczesnej branży. To nie tylko edytorki największych modowych redakcji, ale i influencerki, których styl warto obserwować. 

I tak, zwróć uwagę na profile: Caroline Issa, Aleksandra Woroniecka, Emmeanuelle Alt czy Anna Dello Russo.

DZIENNIKARKI MODOWE NA INSTAGRAMIE: DLACZEGO WARTO JE ŚLEDZIĆ?

Wśród zdjęć na profilach dziennikarek modowych dominują nie tylko prywatne chwile z ich codziennego życia, ale przede wszystkim nowinki branżowe. To więc doskonałe źródło wiedzy na temat tego, co dzieje się w branży mody. Redaktorki chętnie dzielą się także zdjęciami z sesji zawartych na stronach czasopism, które prowadzą - w ten sposób zdradzają co znajdzie się w najnowszym numerze i kto został gwiazdą nowej okładki.

Profile edytorek mody na Instagramie to także modowe inspiracje - wszak dziennikarki Vogue, Elle i innych pism zdecydowanie znają się na trendach i dobrym stylu. To od nich można zaczerpnąć pomysły zarówno na codzienne stylizacje, jak i na stroje na wielkie wyjścia.

Zdjęcie główne: Instagram @carolineissa

tagi: moda | Carine Roitfeld | Anna Dello Russo | Eva Chen | Emmanuel Alt | Aleksandra Woroniecka | Miroslava Duma | INSTAGRAM |

podobne artykuły