Logotyp serwisu lamode.info
MMC STUDIO RESORT 2020

MMC STUDIO RESORT 2020

Podróż do świata mody i Marakeszu. 

Spis treści

1. MMC STUDIO RESORT 2020 – ORIENTALNA OPRAWA

2. MMC STUDIO - KOLEKCJA RESORT 2020

3. MMC STUDIO – TKANINY W KOLEKCJI RESORT 2020

4. MMC STUDIO – AKCESORIA W KOLEKCJI RESORT 2020

5. MMC STUDIO – REALIZACJA POKAZU RESORT 2020

Ilona Majer i Rafał Michalak przenieśli widzów oczami wyobraźni do Marakeszu. Na pokazie MMC Studio Resort 2020 zaprezentowali bogactwo orientalnych inspiracji pod postacią długich kaftanów, naturalnych tkanin tj. bawełnianego batystu czy kadzideł, stanowiących element scenografii.

MMC STUDIO RESORT 2020 – ORIENTALNA OPRAWA

1 lipca 2019 roku, w Forcie Sokolnickiego na warszawskim Żoliborzu, projektanci zaprezentowali kolekcję Resort 2020. To pierwsza taka prezentacja w historii duetu MMC, ale też w polskiej modzie. Punktem wyjścia do jej stworzenia była podróż Ilony i Rafała do Marakeszu na początku tego roku. Tamtejszy klimat, atmosfera, design, natura, kolory i zapachy stały się impulsem do poszukiwań projektantów i znalezienia odpowiednich tkanin z bogatymi haftami i orientalnymi motywami. Specjalnie zbudowany wybieg w Forcie Sokolnickiego, scenografia, oświetlenie, roślinność, klimatyczna muzyka czy palące się kadzidła (przywiezione przez projektantów z podróży do Marakeszu) oraz pochodnie, doskonale oddawały klimat Orientu. W finale pokazu wyszli Kasia Warnke i Piotr Stramowski w zwiewnych płaszczach, w białym i czarnym kolorze.

MMC STUDIO - KOLEKCJA RESORT 2020

Cała kolekcja Resort 2020 złożona z 40 looków damskich i męskich, to w dużej mierze charakterystyczne dla duetu MMC proste, minimalistyczne formy oraz ukochany oversize. Tak więc w linii pojawiły się obszerne koszule, szerokie spodnie z obniżonym stanem, topy czy zamaszyste spódnice. Domieszka Orientu w tej kolekcji to nie tylko bogate wzory – klimat Marakeszu przywodziły na myśl także charakterystyczne modele długich płaszczy, kaftanów czy tunik. Kolorystyka została utrzymana w gamie, którą projektanci stosują od lat: biel, czerń i szarości, ale z domieszką złota czy rudego, pustynnego brązu.

POLECAMY: MMC STUDIO – POKAZ WIOSNA LATO 2018

MMC Studio Resort 2020 - roślinne desenie (fot. Filip Okopny/Fashion Images)

MMC STUDIO – TKANINY W KOLEKCJI RESORT 2020

Kolekcja Resort 2020 została uszyta z naturalnych tkanin: bawełnianego batystu, kilku rodzajów jedwabiu oraz lnu wymieszanego z jedwabiem i ma być odpowiedzią na to, jakich ubrań szuka nowoczesna dziewczyna czy chłopak, wybierając się w tropikalną podróż.

MMC STUDIO – AKCESORIA W KOLEKCJI RESORT 2020

Looki na wybiegu uzupełniały akcesoria – daszki chroniące przed słońcem, skórzane nerki, torby siatki oraz charakterystyczne paski czy chustki przewiązane w pasie z napisem „MMC Studio”. Nowością w kolekcji MMC Studio Resort 2020 są minimalistyczne, czarne kostiumy kąpielowe. Must have dalekich, wakacyjnych podróży to także delikatna, zmysłowa biżuteria marki APART/Elixa.

MMC Studio Resort 2020 - kostium kąpielowy (fot. Filip Okopny/Fashion Images)

Za reżyserię pokazu odpowiadała Kasia Sokołowska, tym razem w podwójnej roli. Marka premium butów, przez nią stworzona - Emeralds and Crocodiles – użyczyła baletek na wybieg. Kasia stworzyła brand z pasji do butów, a jej koncept polega na tym, że szpilki są sprzedawane w komplecie z balerinami.

MMC Studio Resort 2020 - Kasia Warnke i Piotr Stramowski (fot. Filip Okopny/Fashion Images)

MMC STUDIO – REALIZACJA POKAZU RESORT 2020

Reżyseria pokazu – Kasia Sokołowska

Stylizacja – Agnieszka Ścibior

Biżuteria - APART / Elixa

Buty - Emeralds and Crocodiles

Woda – Cisowianka

W galerii prezentujemy sylwetki z pokazu MMC Studio Resort 2020, zainspirowanego Orientem.  

tagi: MMC Studio | pokaz mody | materiały | TRENDY |

podobne artykuły