PL / EN
ELIE SAAB HAUTE COUTURE JESIEŃ ZIMA 2019/20

ELIE SAAB HAUTE COUTURE JESIEŃ ZIMA 2019/20

Suknie ze stójkami i złotymi ornamentami królują! 

Kimona, suknie zainspirowane cesarstwem chińskim oraz dostojne tkaniny, takie jak aksamit. Zobaczcie eleganckie projekty urozmaicone o asymetryczne cięcia i bufy w klimacie lat 80. na pokazie Elie Saab haute couture jesień zima 2019/20!

ELIE SAAB – KOLEKCJA HAUTE COUTURE JESIEŃ ZIMA 2019/20

Na pokazie Elie Saab haute couture jesień zima 2019/20 zagościło wiele nowości. Romantyczne, pastelowe barwy ustąpiły miejsca królewskim i ciemnym, takim jak śliwka, retro złoto, srebro, bordo czy głęboka zieleń. Suknie stały się nieco cięższe za sprawą zimowych tkanin, takich jak aksamit. Ramiona modelek zostały także poszerzone za pomocą buf nawiązujących do lat 80., talię podkreśliły złote, metalowe pasy, a szyję ozdobiły stójki. Dla kontrastu zestawiono pełen objętości dół balowej sukni z asymetryczną górą oraz rozcięciem eksponującym linię nóg. W ten sposób dodano kreacji zmysłowości i lżejszego charakteru. Szlachetne tkaniny stały się także doskonałym tłem do zaprezentowania roślinnych ornamentów, pojawiających się na długich niczym suknia okryciach wierzchnich czy transparentnych pelerynach. Nie zabrakło również charakterystycznych dla Elie Saab detali, takich jak złote paski, kokardy czy baskinki symbolizujące lata 50. w modzie.

POLECAMY: ELIE SAAB - POKAZ HAUTE COUTURE JESIEŃ ZIMA 2018/19 

W galerii prezentujemy wszystkie sylwetki z pokazu Elie Saab haute couture jesień zima 2019/20. Zobaczcie, jakie trendy zagościły na wybiegu.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Elie Saab | pokaz mody | jesień zima 2019/20 | TRENDY |

podobne artykuły