PL / EN
GIAMBATTISTA VALLI HAUTE COUTURE JESIEŃ ZIMA 2019/20

GIAMBATTISTA VALLI HAUTE COUTURE JESIEŃ ZIMA 2019/20

Bajkowy pokaz w formie wystawy mody. 

Baśniowe inspiracje, balowe suknie oraz delikatne tiule na pokazie Giambattista Valli haute couture jesień zima 2019/20. Poza romantyczną kolekcją, nowością była także forma prezentacji. Ukazano ją nie na klasycznym wybiegu, a w ramach wystawy na manekinach.

GIAMBATTISTA VALLI – KOLEKCJA JESIEŃ ZIMA 2019/20

Giambattista Valli zachwycił gości pokazu prezentacją swojej kolekcji haute couture jesień zima 2019/20. Tym razem odszedł od pomysłu klasycznego wybiegu, ukazując całe spektrum baśniowych i romantycznych stylizacji na manekinach m.in. Rachel Zoe czy Giovanna Battaglia. W linii pojawiły się spektakularne suknie doskonałe na czerwone dywany. Wśród nich widzieliśmy pierzaste balowe modele z hiszpańskim dekoltem, tiulowe bezy, wielowarstwowe projekty z trenem oraz wersje z kokardami. Całość zanurzono w pastelowych barwach limonki, pudru, seledynu, wrzosu czy błękitu. Podczas ekspozycji, uwagę zwróciły także mocne kolory, takie jak czerń zestawiona z bielą czy purpura. Nie zabrakło wyrafinowanych form oraz zabawy proporcjami w postaci napompowanych rękawów i kwiecistych aplikacji, dodających sylwetce objętości oraz fantazyjnego charakteru.

Giambattista Valli - pokaz kolekcji haute couture jesień zima 2019/20 w formie wystawy (fot. materiały prasowe)

POLECAMY: GIAMBATTISTA VALLI HAUTE COUTURE JESIEŃ ZIMA 2018/19

W galerii prezentujemy wszystkie sylwetki z baśniowego pokazu Giambattista Valli haute couture jesień zima 2019/20, zorganizowanego w formie wystawy.

video

VERSACE JESIEŃ ZIMA 2020/21

tagi: Giambattista Valli | jesień zima 2019/20 | pokaz mody | TRENDY |

podobne artykuły