Logotyp serwisu lamode.info
EMERALDS AND CROCODILES – MARKA BUTÓW DLA WSPÓŁCZESNYCH KOBIET

EMERALDS AND CROCODILES – MARKA BUTÓW DLA WSPÓŁCZESNYCH KOBIET

Od teraz, każda kobieta może mieć przy sobie dwie pasujące pary obuwia - szpilki na nogach, a baleriny w torebce, na zmianę. 

Spis treści

1. EMERALDS AND CROCODILES – BUTY W ŻYCIU KOBIETY

2. EMERALDS AND CROCODILES – JAK POWSTAŁA MARKA?

3. EMERALDS AND CROCODILES – UNIKALNE PROJEKTY SZPILEK

4. EMERALDS AND CROCODILES – KOLEKCJA BUTÓW WIOSNA LATO 2019 

5. EMERALDS AND CROCODILES - SZPILKI + BALERINY W PREZENCIE 

Emeralds and Crocodiles to marka, która powstała z miłości do butów. Odwzajemnionej, ale też wynikającej z ponad dwudziestoletniego doświadczenia chodzenia na obcasach. Jak mówi Kasia Sokołowska, jej założycielka „Kocham szpilki. Poprawiają mi nastrój. Są terapeutą i bronią zarazem. W moim życiu istnieją jednak sytuacje zarezerwowane wyłącznie dla baletek np. prowadzenie samochodu, zakupy czy spacer. Jestem prawdziwą pracującą dziewczyną, która nie udaje, że spędza cały dzień na szpilkach”. Odkryjcie markę Emeralds and Crocodiles na polskim rynku mody i zobaczcie, jakie szpilki zdadzą egzamin w życiu współczesnej i zabieganej kobiety, która chce na co dzień wyglądać szykownie i czuć się komfortowo!

EMERALDS AND CROCODILES – BUTY W ŻYCIU KOBIETY

Koncept Emeralds and Crocodiles powstał z osobistej inicjatywy Kasi Sokołowskiej, założycielki marki. „Wierzę, że też z potrzeby każdej z Was, by wciąż nie wybierać między obowiązkami a przyjemnościami. Jestem kobietą współczesną i pracującą. Nie mam czasu na wystudiowane pozy i sytuacje, chociaż to część mojego życia. Chcę być spontaniczna, mimo, że „na obcasach”. Moje życie nie ma być górą do zdobycia, raczej przyjaznym krajobrazem, gdzie równie swobodnie prowadzę samochód, idę po zakupy czy pędzę na służbowe spotkanie. Kocham szpilki. Poprawiają mi nastrój. Są moim terapeutą i bronią zarazem, ale stawiam na komfort i wygodę. Stąd koncept marki. Szpilki i baletki. Zawsze w komplecie" - mówi założycielka brandu.

Emeralds and Crocodiles - Kasia Sokołowska w kampanii marki butów (fot. materiały prasowe)

EMERALDS AND CROCODILES – JAK POWSTAŁA MARKA?

„Pomysł na autorską markę narodził się trzy lata temu, w sytuacji bliskiej każdej kobiecie, kiedy po całym dniu chodzenia na szpilkach marzyłam o baletkach. Niestety, jedyne, które miałam w samochodzie nie pasowały do ubrania. Wtedy zadałam sobie pytanie – „czemu nie mieć szpilek i baletek w identycznym stylu?”. Od tej chwili upłynęło wiele miesięcy twórczej i koncepcyjnej pracy. Musiałam też zmierzyć się z mnóstwem tematów technicznych i produkcyjnych, które były nie lada wyzwaniem. Pamiętacie autorkę romansów, która wyjeżdża do Kolumbii ratować siostrę porwaną dla okupu? Natychmiast wpada w tarapaty i z pomocą przystojnego Jacka musi stawić czoło przygodom w tropikalnej dżungli. To film „Miłość, Szmaragd i Krokodyl“, a Joan to jedna z moich ulubionych bohaterek. Zawsze żartowałam, że jestem taką Joan tylko w miejskiej dżungli i stąd właśnie pomysł na nazwę mojej marki” – mówi założycielka brandu. Marka Emeralds and Crocodiles jest stworzona dla kobiet kochających wyzwania. Takich, które mają odwagę by, być sobą. Niczego nie udają.

Emeralds and Crocodiles - szpilki + baleriny w prezencie (fot. materiały prasowe)

EMERALDS AND CROCODILES – UNIKALNE PROJEKTY SZPILEK

Szpilki Emeralds and Crocodiles zaprojektowano w oparciu o oryginalne, wykonane na zamówienie, kopyto szewskie stworzone we Włoszech. Certyfikowany kryształ Swarovskiego w odcieniu szmaragdu subtelnie wkomponowano w skórzaną podeszwę. Dzięki zastosowaniu specjalnej konstrukcji butów, uzyskano efekt wyjątkowej wygody. Istotny i warty podkreślenia jest udział pracy ręcznej wielu, wysokiej klasy wykwalifikowanych rzemieślników. Wszystkie modele produkowane są w Polsce.

Emeralds and Crocodiles - kolekcja szpilek i balerin (fot. materiały prasowe)

EMERALDS AND CROCODILES – KOLEKCJA BUTÓW WIOSNA LATO 2019 

W kolekcji Emeralds and Crocodiles znajdziecie eleganckie szpilki w odcieniu rozbielonego błota czy pustynnej żółci, doskonale komponującej się z wiosennymi stylizacjami. Buty takie wprowadzają do outfitów lekkość i subtelność. Pasują i do plisowanych sukienek, i do damskich smokingów. W linii znajdziecie także białe warianty na obcasie ze skóry, tłoczone we wzór krokodyla. Są rozwiązaniem dla kobiet ceniących klasykę z odrobiną ekstrawagancji.

POLECAMY: BALERINY - HISTORIA BUTÓW ZAINSPIROWANYCH BALETEM

EMERALDS AND CROCODILES - SZPILKI + BALERINY W PREZENCIE 

Każde pudełko zaskoczy Was wybranymi szpilkami oraz baletkami w tym samym kolorze, dołączonymi jako upominek. Od dzisiaj każda kobieta może mieć dwie pasujące pary obuwia przy sobie, jedne na nogach, a drugie  w torebce na zmianę.

W galerii prezentujemy ultra wiosenne szpilki z kolekcji Emeralds and Crocodiles.

tagi: buty | wiosna lato 2019 | kolekcja | shopping | Emeralds and Crocodiles | TRENDY |

podobne artykuły