PL / EN
MMC STUDIO JESIEŃ ZIMA 2017: POLSKA MODA NA ŚWIATOWYM POZIOMIE

MMC STUDIO JESIEŃ ZIMA 2017: POLSKA MODA NA ŚWIATOWYM POZIOMIE

Duet Ilony Majer i Rafała Michalaka zachwycił w progach Nocnego Marketu. Zobaczcie wszystkie zdjęcia z pokazu!

MMC Jesień Zima 2017

To był pokaz na światowym poziomie – duet projektantów Ilony Majer i Rafała Michalaka tworzących pod szyldem marki MMC zaprezentował wczoraj kolekcję na sezon jesień zima 2017. Betonowym wybiegiem w sercu opuszczonego dworca kolejowego, gdzie na co dzień znajduje się Nocny Market, zawładnął ekskluzywny minimalizm inspirowany sportem oraz miks stylu lat 80. i 90.

MMC: Pokaz mody

Odwaga, kontrast i eklektyzm to trzy słowa, którymi można opisać wszystkie, zarówno damskie, jak i męskie sylwetki, które zobaczyliśmy podczas nocnego show. Pojawiły się sztuczne futra połączone z lateksem, mieszanka pamiętnych lat 80. i 90., czerń, biel oraz intensywne kolory przemieszane bogactwem faktur. To był także pokaz umiejętności MMC do dekonstrukcji klasycznych form – koszul, sukienek, kurtek, czy marynarek, które zyskały nową, niebanalną jakość.

mmcSylwetki z pokazu MMC Studio jesień zima 2017 (fot. materiały prasowe)

POLECAMY: EXCLUSIVE: BACKSTAGE POKAZU MMC WIOSNA LATO 2017

Na betonowym wybiegu, wśród sztucznego dymu i zimnych świateł, migotało hasło CENSORED wypisane wielkimi literami na poszczególnych elementach garderoby – było to śmiałe nawiązanie do czasów młodości duetu, ale i manifest odnoszący się do aktualnej sytuacji politycznej w kraju.

MMC: Zdjęcia kolekcji AW17

W galerii poniżej możecie zobaczyć już wszystkie sylwetki, które pojawiły się wczoraj na wybiegu. To zbiór niezwykle kreatywnych projektów w nonszalanckim stylu i o cechach prawdziwie ekskluzywnego minimalizmu. Pełna recenzja pokazu jesień zima 2017 autorstwa Ilony Majer i Rafała Michalaka już wkrótce na naszym portalu!

ZOBACZ TEŻ: POKAZ KOLEKCJI MMC JESIEŃ ZIMA 2016

Reżyserką i autorką choreografii do pokazu była Katarzyna Sokołowska. Za produkcję całego wydarzenia odpowiadał Michał Rej w asyście Aleksandry Dziury. Stylizacje wykonała Ilona Majer, a makijaż i fryzury to zasługa marek Inglot i Schwarzkopf Professional oraz Salonu Fryzjerskiego Bagatela. Buty, które dopełniły każdy look kolekcji to efekt kolaboracji z marką Badura, kabaretki zapewniła firma Gatta, a biżuterię Elixa. Gwiazdy na pokaz przywiózł Dom Volvo, a o oprawę baru zadbała firma Cointreau.

video

VICTORIA BECKHAM JESIEŃ ZIMA 2020/21

tagi: MMC | POKAZ MODY | ILONA MAJER | RAFAŁ MICHALAK |

podobne artykuły