PL / EN
ROBERT KUPISZ – KOLEKCJA DESERT LATO 2018

ROBERT KUPISZ – KOLEKCJA DESERT LATO 2018

Mamy swój must have z tej kolekcji!

ROBERT KUPISZ – KOLEKCJA DESERT LATO 2018

Temat pustyni miałem w głowie od kliku sezonów. Pustynia jest dla mnie połączeniem magii z poczuciem całkowitej swobody. Pustynia jest egalitarna. Natura nie dzieli ludzi, jest apolityczna, areligijna i tak postrzegam pustynię, ze wszystkimi jej barwami, zapachami, dźwiękami, teksturami, kształtami. Pustynia to wolność. To ludzie stwarzają bariery, które są wg mnie całkowicie zbędne.

INSPIRACJE

Tak tłumaczy koncepcję najświeższej kolekcji projektant. Z jednej strony pustynna kolorytystyka, a więc żółcienie, beże, a czasem mocniejszy akcent w postaci turkusu, z drugiej zaś symbolika i skojarzenia związane z pustynią jako przestrzenią twórczej wolności i nieskrępowanej satysfakcji z bycia sobą w każdym – nie tylko tym związanym z modą – aspekcie - te inspiracje bardzo silnie obecne są w konkretnych projektach.

KOBIETA ROBERTA KUPISZA – LATO 2018

Wśród damskich sylwetek znajdziemy m.in. bawełniane sukienki – szmizjerka w zgniłej zieleni, biała tunika wykończona falbankami czy transparentna czarna koszula zestawiona z długą spódnicą. Sporo zwierzęcych printów, błysk w postaci srebrnych pasów dekorujących topy lub w całości je budujących, gra odkrywania i przysłaniania; całość niebanalnie wystylizowana na festiwalową modłę.

MĘŻCZYZNA ROBERTA KUPISZA – LATO 2018

Męski look z kolei to przede wszystkim rozwiązania stawiające na komfort – oversizowe bluzy, dresowe spodnie, luźne t-shirty z przesłaniem w formie napisu, nadrukiem przedstawiającym palmę, duże logo funkcjonujące na zasadzie znaku graficznego, bądź z głównym motywem pokazu w formie pacyfki.

ROBERT KUPISZ - MUST HAVE Z KOLEKCJI DESERT LATO 2018

Największym smaczkiem całej kolekcji naszym zdaniem są – jak zresztą każdorazowo - skórzane kurtki. Element, który pojawia się w każdej propozycji projektanta i który patrząc na jego twórczość globalnie, jest jego swoistym autografem. Świetne jakościowo skóry i charakterystyczny fason - tym razem w formie klasycznej ramoneski w bieli – tak będzie wyglądało lato 2018!

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Robert Kupisz | Desert | wiosna lato 2018 |

podobne artykuły