PL / EN
MICHAEL HERZ NOWYM DYREKTOREM ARTYSTYCZNYM  DIANE VON FÜRSTENBERG

MICHAEL HERZ NOWYM DYREKTOREM ARTYSTYCZNYM DIANE VON FÜRSTENBERG

Michael Herz, został wybrany nowym dyrektorem kreatywnym marki Diane von Fürstenberg! Dowiedzcie się więcej! 

 

Jego nowa pozycja oznacza kompleksowe czuwanie na promocją marki i projektów, poczynając od takich aspektów jak trzymanie pieczy nad linią akcesoriów, projektów ready-to-wear, aż do kreowania estetyki sieci sklepów oraz kampanii reklamowych.

 


"Firma nieustannie się rozwija, a naszym głównym celem jest poszerzanie wachlarza kategorii produktowych. Co więcej, niezwykle istotne jest aby rzeczy z metką DVF pozostały w zgodzie z polityką firmy” powiedziała Diane von Fürstenberg.

 


Herz w swojej karierze pracował już dla Bally na stanowisku dyrektora kreatywnego oraz  kuratora mody jednocześnie. O jego statusie świadczy także fakt , że w świecie mody krążyły plotki o jego rzekomym zatrudnieniu w brytyjskim domu mody Mullberry. W ostatnim czasie, współpracował właśnie z Von Fürstenberg, realizując się w roli kuratora mody wystawy „Journey of a Dress w Los Angeles.

 


"Z wielkim sentymentem wspominam współpracę z Diane i jej zespołem, który uczestniczył w procesie kreacji, nie tylko niesamowitej kolekcji ready – to – wear, ale także  oszałamiającego portfolio akcesoriów” powiedział Herz w wywiadzie dla WWD

 

 


Co sądzicie o wyborze Diane von Fürstenberg? Czy Waszym zdaniem Michael Herz sprawdzi się na stanowisku dyrektora kreatywnego marki?  

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Michael Herz | Herz | Diane von FÜRSTENBERG | FÜRSTENBERG | DVF | dyrektor kreatywny |

podobne artykuły