Logotyp serwisu lamode.info
NOWA KOLEKCJA MARIUSZA PRZYBYLSKIEGO

NOWA KOLEKCJA MARIUSZA PRZYBYLSKIEGO

Zobacz fotorelację z pokazu najnowszej kolekcji jednego z najzdolniejszych polskich projektantów.

W zimny, grudniowy wieczór Mariusz Przybylski zaprosił nas do, bardzo popularnej ostatnio wśród organizatorów eventów, Soho Factory na warszawskiej Pradze, aby pokazać kolekcję na sezon wiosna-lato 2011.

 

Projektant tworzy przede wszystkim dla mężczyzn, ale w prezentowanej kolekcji pojawiły się również kreacje damskie. Męska linia sprawia jednak wrażenie odważniejszej i bardziej przemyślanej niż kobieca.

 

Na wybiegu, obok nowoczesnych linii i modowych nowinek, znalazły się też świetnie skrojone i uszyte z najlepszych tkanin garnitury, które od lat są wizytówką projektanta. W kolorystyce królowały szarości, biele i czernie, przełamane różnymi odcieniami zieleni. Projektant postawił na przeźroczyste koszule, topy oraz luźne drapowane narzutki.Wykorzystane w kolekcji tkaniny, to przede wszystkim włoskie wełny, kaszmiry, jedwabie, bawełny oraz najwyższej klasy skóry. Przybylski po raz kolejny pokusił się o zaprojektowanie obuwia męskiego oraz zadebiutował jako twórca autorskich printów.

 

Mariusz Przybylski to bez wątpienia jeden z najzdolniejszych polskich projektantów. W jego przypadku skromność i dystans do otaczającego go świata idzie w parze z talentem, co potwierdził wczorajszy pokaz. Polskiej modzie przydałoby się więcej takich osobowości.

 

tl_files/moda polska/pokazy mody/NOWA KOLEKCJA MARIUSZA PRZYBYLSKIEGO/kolaz.jpgfot. East News

tagi: pokaz mody | Mariusz Przybylski | moda męska |

podobne artykuły