PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
EUROPEJSKA SZKOŁA STYLIZACJI SELECT

EUROPEJSKA SZKOŁA STYLIZACJI SELECT

Jeżeli szukasz informacji o kursach wizażu, fryzjerstwa lub stylizacji paznokci zapraszamy do Europejskiej Szkoły Stylizacji SELECT.

Europejska Szkoła Stylizacji SELECT założona została w 2004 roku i mieści się na Al. Krakowskiej 220 w Warszawie, gdzie prowadzone są kursy wizażu, stylizacji paznokci i fryzjerstwa. 

 

Szkoła ta oferuje nowoczesny w pełni dostosowany do wymogów światowych program nauczania, który powstał w oparciu o wieloletnie doświadczenie wykładowców w prowadzeniu tego typu zajęć. Uczestnicy szkoleń zdobywają wiedzę w pomieszczeniach przystosowanych do praktycznej nauki zawodu. Do dyspozycji mają profesjonalny sprzęt, kosmetyki i akcesoria. Wszystkie kursy dostępne w ofercie szkoły prowadzone są przez najlepszych instruktorów, którzy swoim podopiecznym przekazują wiedzę teoretyczną i praktyczną na najwyższym poziomie. Z Europejską Szkołą Stylizacji SELECT współpracują wizażystki takie jak Ewa Gil, która tworzyła makijaże do wielu programów telewizyjnych oraz Magda Atkins – osobista wizażystka gwiazd.

 

tl_files/COMMUNITY/LAMODE POLECA/SELECT/select1.jpgfot. materiały prasowe

 

W szkoleniach może wziąć udział każdy kto ukończył 16 lat i chciałby zdobyć wiedzę w interesującej go dziedzinie. Osoby, które już posiadają podstawową wiedzę z zakresu wizażu, fryzjerstwa czy stylizacji mogą uczestniczyć w szkoleniach specjalistycznych przeznaczonych dla zaawansowanych kursantów. Absolwenci Europejskiej Szkoły Stylizacji SELECT otrzymują komplet certyfikatów w języku polskim i angielskim, które pozwalają rozpocząć karierę zawodową zarówno w kraju jak i za granicą. Szkoła umożliwia rozłożenie opłat na raty. Wszystkie formalności załatwiane są telefonicznie, bez wychodzenia z domu.

 

tl_files/COMMUNITY/LAMODE POLECA/SELECT/select2.jpgfot. materiały prasowe

 

Więcej szczegółów o szkoleniach jak również program poszczególnych kursów dostępnych w Europejskiej Szkole Stylizacji znajdziecie na www.select.edu.pl

 

tl_files/COMMUNITY/LAMODE POLECA/SELECT/select3.jpgfot. materiały prasowe

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: edukacja | szkoła |

podobne artykuły