PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
KONKURS Z OKAZJI DNIA KOBIET

KONKURS Z OKAZJI DNIA KOBIET

Poznaj niezmienną i ponadczasową kolekcję marki Bourjois i wygraj jeden z pięciu zestawów kosmetyków!

Marka Bourjois zasłynęła na całym świecie dzięki wyprodukowaniu na potrzeby sztuki teatralnej pierwszego sypkiego różu do policzków. Ten produkt zrewolucjonizował rynek kosmetyczny i makijaż stał się powszechny także poza deskami teatrów. Wysoka jakość produktu, łatwa aplikacja i naturalny efekt sprawiły, że kobiety na całym świecie zapragnęły go mieć w swojej toaletce. Tak też jest i dziś. Jednakże aby sprostać wymaganiom nowego pokolenia, gama kosmetyków marki wraz z upływem czasu ulegała zmianie. Aktualnie poza sezonowymi kolekcjami, Bourjois kładzie nacisk na podstawowe elementy w makijażu – te niezmienne, a dzięki temu niezawodne, sprawdzone przy każdej okazji.

 

Wśród podstawowych kosmetyków do makijażu w ofercie marki Bourjois znajdują się: cienie do powiek – rozświetlające, modelujące, intensywne i z migoczącymi drobinkami, tusz o podwójnej formule maksymalnie zwiększający gęstość rzęs, błyszczyki Gloss Effect 3D, pastelowy róż do policzków oraz specjalne eyeliner’y do makijażu smoky eyes. Według specjalistów od makijażu to właśnie tych produktów nie powinno zabraknąć w Waszej kosmetyczce.

 

WYNIKI KONKURSU:

 

Popularność konkursu z okazji Dnia Kobiet, który przeprowadziliśmy we współpracy z marką Bourjois, przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za nadesłane zgłoszenia. Redakcja LAMODE.INFO zestawami kosmetyków ufundowanych przez Bourjois, nagrodziła 5 najciekawszych odpowiedzi na pytanie ,,Jakiego kosmetyku nie może zabraknąć w Twojej kosmetyczce i dlaczego’’. Nagrody otrzymują:

 

1.      Magdalena Sz. z Jarocina

2.      Agnieszka G. z Krakowa

3.      Julia N. z Rawicza

4.      Paulina M. z Lubniewic

5.      Estera T. ze Złotoryi

 

Laureatkom konkursu gratulujemy. Nagrody wyślemy pocztą!

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: konkurs | makijaż | make up | BOURJOIS |

podobne artykuły