Logotyp serwisu lamode.info
METAMORFOZA WIZERUNKU Z CAMELEO

METAMORFOZA WIZERUNKU Z CAMELEO

Sprawdźcie, kto przejdzie z nami całkowitą metamorfozę wizerunku, a do kogo powędrują nagrody dodatkowe!

 

Spis treści

1. "METAMORFOZA WIZERUNKU Z CAMELEO" - WYNIKI KONKURSU

2. Nagrodę główną – Metamorfozę wizerunku z Cameleo wygrywa BARBARA S. z Bydgoszczy

3. 3 nagrody dodatkowe wygrywają: ALEKSANDRA J. z Nysy, MONIKA J. z Zielonej Góry oraz MARTYNA T. z Księża Wielkopolskiego

"METAMORFOZA WIZERUNKU Z CAMELEO" - WYNIKI KONKURSU

Konkurs „Metamorfoza wizerunku z Cameleo” dobiegł końca. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia - Wasze piękne, niezwykle ciekawe historie i marzenia o idealnej fryzurze!

Spośród licznych zgłoszeń, które nadeszły do nas z całej Polski, jury wyłoniło 4 osoby, wśród których przyznano 1 nagrodę główną oraz 3 nagrody dodatkowe. Z przyjemnością publikujemy wyniki konkursu „Metamorfoza wizerunku z Cameleo”!

***

Nagrodę główną – Metamorfozę wizerunku z Cameleo wygrywa BARBARA S. z Bydgoszczy

Na koloryzację i stylizację włosów z marką Cameleo, makijaż, zakupy z uznaną blogerką i stylistką Style On oraz marką KappAhl, profesjonalną sesję zdjęciową street fashion, a także 2-dniowy pobyt w Warszawie jury postanowiło zaprosić panią Barbarę S. z Bydgoszczy.

Jestem mamą 7-latka i pracowitą kasjerką w Makro w Bydgoszczy. Obecnie jestem na etapie kobiecych zmian, dlatego moim marzeniem jest profesjonalna metamorfoza fryzury i makijażu. Mimo, że mam 37 lat i ciężko mi konkurować z młodymi dziewczynami, postanowiłam spróbować swoich szans w konkursie. Od zawsze marzyłam o pięknej sesji zdjęciowej z ciekawą fryzurą i make-up’em, która byłaby dla mnie nowym doświadczeniem i świetną zabawą. Marzę o prostej grzywce i włosach podciętych do ramienia. W takiej długości czułabym się najlepiej, bo nie przeszkadzałaby mi w dość ruchliwej pracy. Szczególnie podobają mi się ciemne kolory – czekoladowy brąz i czerń. Mam ciemne brwi, więc to chyba odcienie, które najbardziej do mnie pasują. [Barabara. S z Bydgoszczy]

FARBYFarby Cameleo Omega+

3 nagrody dodatkowe wygrywają: ALEKSANDRA J. z Nysy, MONIKA J. z Zielonej Góry oraz MARTYNA T. z Księża Wielkopolskiego

Nagrody dodatkowe w konkursie „Metamorfoza wizerunku z Cameleo”, czyli zestawy kosmetyków do koloryzacji i pielęgnacji włosów marki Cameleo oraz vouchery o wartości 300 złotych na zakupy w salonach marki KappAhl jury postanowiło przyznać: Aleksandrze J. z Nysy, Monice J. z Zielonej Góry oraz Martynie T. z Księża Wielkopolskiego.

Wszystkim laureatom konkursu serdecznie gratulujemy i nie możemy doczekać się czerwcowej „Metamorfozy wizerunku z Cameleo” oraz redakcją Lamode.info. Relację z wydarzenia już wkrótce zobaczycie na naszym portalu oraz w mediach społecznościowych, na Facebooku i Instagramie!

Do zobaczenia!

 

tagi: Cameleo | Delia Cosmetics | konkurs | metamorfoza |

podobne artykuły