Logotyp serwisu lamode.info
ZWYCIĘŻCZYNI KONKURSU CAMELEO W STYLIZACJACH KAPPAHL

ZWYCIĘŻCZYNI KONKURSU CAMELEO W STYLIZACJACH KAPPAHL

Zobaczcie, jaką przemianę przeszła laureatka naszego konkursu!

Spis treści

1. METAMORFOZA WIZERUNKU Z CAMELEO, DELIA COSMETICS, KAPPAHL I LAMODE.INFO

METAMORFOZA WIZERUNKU Z CAMELEO, DELIA COSMETICS, KAPPAHL I LAMODE.INFO

Nagrodą główną w zorganizowanym przez markę Cameleo i redakcję Lamode.info konkursie była kompleksowa metamorfoza wizerunku. Spośród setek wiadomości z całej Polski, jury wybrało zgłoszenie 37-letniej Basi z Bydgoszczy, zapracowanej mamy, dla której nowy wizerunek dorosłej kobiety miał okazać się początkiem zmian w życiu prywatnym i zawodowym. Marzenia o zakupach ze stylistką, eleganckiej, a zarazem wygodnej fryzurze, profesjonalnym makijażu oraz sesji zdjęciowej street fashion spełniliśmy podczas 2-dniowego pobytu Basi w Warszawie – zobaczcie efekty spektakularnej metamorfozy!

Przemianę wizerunku rozpoczęliśmy od zakupów w sklepie KappAhl, oddając Basię w ręce uznanej blogerki i stylistki, Kingi Litwińczuk, która zaproponowała dwie stylizacje do sesji street fashion oraz podpowiedziała Basi, jak stylowo ubierać się na co dzień i na wieczór.

Ubrania i dodatki wykorzystane w metamorfozie pochodzą z nowej kolekcji KappAhl i są obecnie dostępne w sklepach stacjonarnych i online na: https://www.kappahl.com/pl-PL/. Wizytę stylistyczną w salonie KappAhl zwieńczyły zakupy na kwotę 2 000 złotych.

Drugim etapem zmian w wyglądzie była metamorfoza fryzury, której farbami Cameleo Omega + dokonali najwyższej klasy eksperci od cięcia i koloryzacji włosów. Długość do ramion, prosta grzywka i głęboki, brązowy kolor podkreśliły naturalną urodę Basi, współgrając z jej jasną cerą i niebieskimi oczami.

Ostatnim etapem rewolucji był profesjonalny makijaż kosmetykami Delia Cosmetics, w którym laureatka konkursu zaprezentowała się podczas sesji zdjęciowej street fashion. Przed obiektywem fotografa ukazał się odmieniony wizerunek Basi i wielkomiejski klimat Warszawy.

tagi: Cameleo | Delia Cosmetics | Kinga Litwińczuk | fryzury | stylizacja | konkurs | KAPPAHL |

podobne artykuły