Logotyp serwisu lamode.info
METAMORFOZA WIZERUNKU Z CAMELEO – ZOBACZCIE EFEKTY!

METAMORFOZA WIZERUNKU Z CAMELEO – ZOBACZCIE EFEKTY!

Zobaczcie odmieniony wizerunek Basi!

Spis treści

1. METAMORFOZA WIZERUNKU Z CAMELEO 

METAMORFOZA WIZERUNKU Z CAMELEO 

Powiedz nam, o jakiej fryzurze marzysz i dlaczego to właśnie Ciebie powinniśmy wybrać do metamorfozy wizerunku, brzmiało zadanie w konkursie zorganizowanym przez markę Cameleo oraz redakcję Lamode.info. Spośród setek zgłoszeń z całej Polski, nagrodę główną jury postanowiło przyznać 37-letniej Basi z Bydgoszczy, zapracowanej mamie, dla której nowy wizerunek dorosłej kobiety miał okazać się początkiem zmian w życiu prywatnym i zawodowym. Marzenia o eleganckiej, a zarazem wygodnej fryzurze z grzywką, zakupach ze stylistką, profesjonalnym makijażu oraz sesji zdjęciowej street fashion spełniliśmy podczas 2-dniowego pobytu Basi w Warszawie – zobaczcie efekty Metamorfozy wizerunku z Cameleo!

Metamorfozę wizerunku rozpoczęliśmy od zakupów, oddając Basię w ręce uznanej blogerki i stylistki, która zaproponowała dwie różne stylizacje street fashion oraz podpowiedziała Basi, jak modnie ubierać się na co dzień i na wieczór.

basiaWłosy: Cameleo I spódnica i sweter: KappAhl I botki: Primamoda (fot. Łukasz Jezierski)

Drugim i najważniejszym etapem zmian w wyglądzie była metamorfoza fryzury, której farbami Cameleo Omega + (odcienie 4.0, 4.3 oraz 5.0) dokonali najwyższej klasy eksperci od cięcia i koloryzacji włosów. Długość do ramion, prosta grzywka i głęboki, brązowy kolor podkreśliły naturalną urodę Basi, współgrając z jej jasną cerą i niebieskimi oczami. Efekty farbowania? Idealne i równomierne krycie oraz miękkie i lśniące włosy!

Basia, laureatka konkursu "Metamorfoza wizerunku z Cameleo", przed i po metamorfozie

Po krótkiej chwili wytchnienia, na Basię czekała kolejna rewolucja - profesjonalny makijaż kosmetykami Delia Cosmetics, w którym zaprezentowała się podczas wieńczącej dzień Metamorfozy sesji zdjęciowej street fashion. Przed obiektywem ukazał się odmieniony wizerunek Basi i wielkomiejski klimat Warszawy.

Więcej szczegółów na temat farb Cameleo Omega + znajdziecie na stronie omega.cameleo.eu.

tagi: Cameleo | Delia Cosmetics | konkurs | stylizacja | fryzury | makijaż |

podobne artykuły