PL / EN
MARC JACOBS - POKAZ JESIEŃ ZIMA 2019/20

MARC JACOBS - POKAZ JESIEŃ ZIMA 2019/20

Projektant pokazał liryczną kolekcję z elementami dramatyzmu, w której do głosu doszła najwyższa jakość couture.

Czasem trzeba wybrać się aż do Nowego Jorku, aby zobaczyć prywatne show w stylu couture, komentowano po pokazie najnowszej kolekcji Marca Jacobsa na sezon jesień zima 2019/20. Zobaczcie, co wydarzyło się na wybiegu u amerykańskiego projektanta podczas trwającego NYFW.

POLECAMY: PROENZA SCHOULER NA JESIEŃ I ZIMĘ 2019/20

MARC JACOBS - KOLEKCJA JESIEŃ ZIMA 2019/20

Marc Jacobs na jesień i zimę 2019/20 zaproponował 40 kobiecych looków, nieco mniej w porównaniu do typowych dla niego sześćdziesięciu kilku sylwetek z poprzednich sezonów. Na wybiegu z odbijającego światło, czarnego szkła modelkom towarzyszył kwartet American Contemporary Music Ensemble, a każda z nich wchodziła i wychodziła solo, rozpoczynając dialog pomiędzy intymnością i dystansem.

Każdy z looków był wyrazem tego, jak widzę każdą z kobiet, skomentował Jacobs. A wśród nich jedną z najbardziej ukochanych, Christy Turlington Burns, która opuściła wybiegi pod koniec lat 90’ - a w środę wieczór zamknęła nowojorski pokaz, ubrana w łabędzią suknię z czarnych piór.

Jacobs mówił również o rozważaniach, które są częścią jego procesu projektowego. Tworzymy bardzo przemyślane, dopracowane w każdym szczególe ubrania, ale zachowując przy tym dużą dozę naturalnego piękna i radości. Wszystkie sylwetki z pokazu kolekcji AW19/20 znajdziecie w galerii poniżej.

 

 

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: jesien zima 2019/20 | TRENDY | Marc Jacobs |

podobne artykuły