PL / EN
VICTORIA BECKHAM - POKAZ JESIEŃ ZIMA 2019/20

VICTORIA BECKHAM - POKAZ JESIEŃ ZIMA 2019/20

Kolor rządzi!

Na pokazie Victorii Beckham jesień zima 2019/20 dominowały krata w wersji makro oraz soczysta czerwień. Najgorętszy wzór i kolor sezonu pojawiły się na koszulach z kołnierzykiem, szerokich spodniach i awangardowych płaszczach.

VICTORIA BECKHAM - KOLEKCJA JESIEŃ ZIMA 2019/20 

W tym sezonie w kolekcji Victorii Beckham królował kraciasty print, który zagościł na garsonkach ze spódnicą o długości midi. Deseń ozdobił także jedwabne koszule z apaszką oraz proste marynarki w oldschoolowym wydaniu. Nie zabrakło magnetycznej czerwieni, którą zestawiono z odcieniami nude i butami w zwierzęce printy. Dzięki takiemu połączeniu stylizacja zyskała zarówno ekstrawagancki, jak i klasyczny charakter. Dziewczęcości dodały natomiast zwiewne, lekkie sukienki oraz wrzosowe swetry, dla kontrastu współgrające z cięższymi wełnami. Wśród printów pojawił się także motyw splecionego łańcucha w wersji makro, który odbił się m.in. na bluzach w nieco sportowym stylu.

POLECAMY: VICTORIA BECKHAM - POKAZ JESIEŃ ZIMA 2019/20

W galerii prezentujemy kolekcję Victorii Beckham na jesień zimę 2019/20. Zobaczcie kraciaste trendy w wydaniu brytyjskiej projektantki!

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: pokaz mody | jesień zima 2019/20 | TRENDY | Victoria Beckham |

podobne artykuły