PL / EN
MAKE UP STAR - SZKOŁA WIZAŻU I CHARAKTERYZACJI

MAKE UP STAR - SZKOŁA WIZAŻU I CHARAKTERYZACJI

Szkoła Wizażu i Charakteryzacji Make up Star to profesjonalnie prowadzone kursy i szkolenia w dziedzinie stylizacji, wizażu i charakteryzacji.

Szkoła Wizażu i Charakteryzacji Make up Star to znacząca placówka edukacyjna na polskim rynku. Doświadczenie wykładających tam osób świadczy o poziomie szkoły. Istotne jest również to, iż prowadzący jednocześnie są czynni zawodowo.

 

To dlatego szkoła ta tak często zapraszana jest do udziału w różnego rodzaju projektach i wydarzeniach. Słuchacze szkoły i uczestnicy kursów mają możliwość poznania charakteru pracy, skali zapotrzebowania na ich usługi oraz swoich ewentualnych przyszłych pracodawców.

 

Szkoła Wizażu i Charakteryzacji została założona w 2006 roku i jest konsekwentnie rozwijana przez jej twórców. Rokrocznie przyciąga zainteresowanych ofertą zajęć praktycznych oraz jakością nauczania.

 

Szkoła oferuje dziesięciomiesięczny program oraz stale wzbogacaną ofertę kursów. Chętni mają szansę zdobyć rzadkie profesjonalne umiejętności. Także osoby pracujące już w branży mogą wzbogacić swoją wiedzę i kompetencje. Celem nauki jest poznanie teorii i praktyki świadomego kreowania wizerunku, budowania poczucia własnej wartości i pozyskiwanie dodatkowych atutów, które pomagają otworzyć niejedne drzwi na drodze kariery.

 

Obecnie szkoła mieści się w centrum Warszawy, w dużym i przestronnym lokalu w pobliżu stacji metra. Sale są odpowiednio oświetlone, niezależnie od pory roku – to jest ważne, gdyż tylko w takich warunkach można uczyć się sztuki wizażu i stylizacji. Grupy szkolne nie są liczniejsze niż 14 osób, co zapewnia komfort nauki i bezpośredni kontakt z prowadzącymi zajęcia.

 

Stale obecny fotograf dokumentuje postępy w nauce słuchaczy kursów oraz uczestnictwo i prace z różnego rodzaju wydarzeń. Dzięki temu na bieżąco powstaje profesjonalne portfolio – dostępne dla wszystkich słuchaczy.

 

Program zajęć szkoły stanowi niepowtarzalne na rynku połączenie umiejętności kilku profesji. Oferta kursów jest stale wzbogacana – prowadzone są również szkolenia dla firm. Osobom bezrobotnym finansują je urzędy pracy z całej Polski.

 

Uczestnicy kursów mogą skorzystać z możliwości praktyk przy pokazach mody, w szkole fotografii i przy prezentacjach kosmetyków. Zapewnia to dużą dawkę świetnej jakości ćwiczeń praktycznych i niesłychanie ważne w karierze doświadczenie w pracy z klientem i pracodawcą.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

CHANEL - POKAZ WIOSNA LATO 2022

tagi: Szkoła Wizażu i Charakteryzacji Make Up Star | stylizacja | wizaż | charakteryzacja | edukacja |

podobne artykuły