Logotyp serwisu lamode.info
RELACJA Z WARSZTATÓW STYLIZACJI GLAMOUR

RELACJA Z WARSZTATÓW STYLIZACJI GLAMOUR

Zobacz relację z Warsztatów Stylizacji Glamour, które w dniach 29-31. lipca odbyły się w Centrum Cybernetyki w Warszawie!

Kolejna edycja warsztatów stylizacji za nami. Podczas warsztatów przyszli styliści próbowali swoich sił we wszystkich możliwych gałęziach stylizacji: reklama, magazyn modowy, fashion video, pokaz mody, telewizja, lookbook, witryna.

Pierwszego dnia uczestnicy mieli za zadanie przygotować samodzielnie od początku do końca profesjonalną sesję fotograficzną, gdzie zaczynając od projektowania moodboardów, tworzyli kompletne stylizacje. W ciągu kolejnych dwóch dni uczestnicy uczyli się jak analizować trendy, dowiedzieli się jak działają showroomy, jak stylizować pokaz mody oraz witrynę, jak projektować moodboard do kampanii reklamowej domu mody i budować portfolio. Na koniec prace zostały ocenione przez dział mody Glamour i pozostałych prowadzących, którzy wyróżnili Michała Skierskiego darmową wejściówką na kolejny wybrany warsztat i nagrodzili Gosię Kuniewicz stażem w Glamour. Po rozdaniu dyplomów uczestnicy otrzymali również prezenty ufundowane przez markę Kelly Melu.

tagi: edukacja | warsztaty | stylizacja | stylista | Centrum Cybernetyki |

podobne artykuły