PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
LOUIS VUITTON – POKAZ WIOSNA LATO 2020

LOUIS VUITTON – POKAZ WIOSNA LATO 2020

Powrót mody belle époque!

Kanarkowa żółć, kobalt i pomidorowa czerwień na wybiegu. Odkryjcie radosne trendy na pokazie Louis Vuitton na wiosnę lato 2020, a wraz z nim moc deseni, takich jak pionowe pasy czy graficzne kwiaty!

LOUIS VUITTON – INSPIRACJE NA POKAZIE WIOSNA LATO 2020

Nicolas Ghesquière, w kolekcji Louis Vuitton na wiosnę lato 2020 odniósł się do mody belle époque. W tym okresie dominowały misterne i wypracowane tkaniny, a dużą uwagę poświęcano dodatkom. Obowiązkowymi elementami stroju były kapelusz, mikro-materiałowe torebki, rękawiczki i parasolki. Nakrycia głowy ozdobiono piórami, wstążkami, motylami i tiulowymi kwiatami. Jedną z najbardziej pożądanych barw był fiołkowy, którego nie zabrakło także w linii Louis Vuitton. Modę zdefiniowała wówczas elegancja połączona z fantazją. Tak więc Nicolas Ghesquière doskonale zobrazował minione trendy, przywracając je, ale w całkiem nowej rzeczywistości. Kolekcja przez niego stworzona tryskała energią za sprawą barw i nietuzinkowych połączeń deseni np. pasów i graficznych kwiatów. Do tego, kreator wplótł hasło emancypacji kobiet. Ich niezależność, siłę i postęp podkreślił za pomocą męskich fasonów.

Louis Vuitton - pomidorowa czerwień na pokazie wiosna lato 2020 (fot. East News)

LOUIS VUITTON – KOLEKCJA WIOSNA LATO 2020

W kolekcji Louis Vuitton na wiosnę lato 2020 prym wiodły kraciaste koszule z bufami, poszerzającymi wąskie ramiona. Taki model świetnie współgrał z cekinową, kolorową kamizelką i spodniami na suwak. Całość urozmaicono o burzę loków, błyszczącą, czerwoną szminkę oraz efekt „nieumalowanych oczu”. Z jednej strony, kolekcję definiowały przerysowane trendy, a z drugiej młodzieńcza naturalność. W linii pojawiły się także pikowane i haftowane płaszcze z fantazyjną broszką a’la kwiatem. Look wyeksponowano również za pomocą mocnych, fluorescencyjnych barw, takich jak soczysto-zielone spodnie. W garderobie współczesnej Paryżanki nie mogło zabraknąć cielistej tuniki z koronką oraz sznurowanych butów, przełamujących całość. Chłopięca sylwetka szła w parze z ponadczasowością. Szlachetność wyrażono za pomocą écru spodni w kant, noszonych do marynarek, na wzór legendarnej Katharine Hepburn

POLECAMY: LOUIS VUITTON - POKAZ WIOSNA LATO 2019

W galerii zdjęć prezentujemy wszystkie looki z pokazu Louis Vuitton na wiosnę lato 2020. Odkryjcie trendy w duchu belle époque, zinterpetowane na nowo!

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: pokaz mody | wiosna lato 2020 | TRENDY | LOUIS VUITTON |

podobne artykuły