PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
LOUIS VUITTON - POKAZ WIOSNA LATO 2019

LOUIS VUITTON - POKAZ WIOSNA LATO 2019

Eklektyzm i wirtualna rzeczywistość w kolekcji ubrań francuskiej marki. 

Pokaz marki Louis Vuitton stanowił ukłon w stronę mody lat 60. i 80., która obfitowała w kosmiczne trendy, mulikolorowe zestawienia i futurystyczne detale. 

LOUIS VUITTON: MOTYW PRZEWODNI KOLEKCJI WIOSNA LATO 2019

Nicolas Ghesquière zaintrygowany wirtualnym światem i fenomenem social mediów w XXI wieku, stworzył kolekcję nawiązującą do cyberprzestrzeni. W linii pojawiły się kosmiczne motywy, innowacyjne tkaniny, takie jak formowana guma i cekiny przypominające gwieździsty pył.

Louis Vuitton, pokaz wiosna lato 2019 (fot. East News)

LOUIS VUITTON: KOLEKCJA WIOSNA LATO 2019

Na wybiegu Louis Vuitton modelki zaprezentowały futurystyczne sukienki wykonane z połyskującej siatki, którym niedaleko było do strojów kosmonautów. Płaszcze a’la kombinezony zgrabnie połączono z nakryciami głowy w kształcie kubełka, a koszule ozdobiły naramienniki. Na wybiegu ukazano także grę florystycznych printów. Pąki niebieskich i fioletowych róż dekorowały zarówno kurtki na suwak, jak i spodnie. Pokaz okazał się gratką dla miłośników strzelistych form, geometrii i posrebrzanych  detali np. w formie małych lusterek. Tym samym wybieg stał się lunetą astronomiczną za pomocą, której mogliśmy wypatrywać różnych układów trendów w przestrzeni Louis Vuitton.

POLECAMY: LOUIS VUITTON - POKAZ JESIEŃ ZIMA 2018/19

W galerii prezentujemy zdjęcia sylwetek z pokazu Louis Vuitton wiosna lato 2019.

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: pokaz mody | wiosna lato 2019 | LOUIS VUITTON |

podobne artykuły