PL / EN
ISABEL MARANT – POKAZ WIOSNA LATO 2020

ISABEL MARANT – POKAZ WIOSNA LATO 2020

Styl western i boho oraz wakacyjna naturalność.

Dynamiczny, pełen słońca, inspiracji modą lat 80., światem western i boho – zobaczcie pokaz Isabel Marant na wiosnę lato 2020!

ISABEL MARANT – KOLEKCJA WIOSNA LATO 2020

Jednym z najbardziej wiodących trendów na pokazie Isabel Marant była naturalność. Widoczna pod postacią makijażu make-up no make-up, rozpuszczonych włosów i lekkich sukienek w stylu boho. W wiosenno-letniej kolekcji nawiązującej do kalifornijskiego luzu, królowały także skórzane kombinezony oraz cieliste szorty z postrzępieniami.

Kobieta w wydaniu projektantki była ponownie nonszalancka, buntownicza, odważna i swobodnie bawiąca się modą. Dlatego stylizacje zbudowano na bazie sukienek a’la bluz pokrytych deseniami zaczerpniętymi z kultur Ameryki Południowej. Warianty z marszczeniem i gumką na wysokości talii świetnie współgrały z białymi kozakami w kolorowe paski. Na pokazie ponownie pojawiły się poszerzane ramiona, dodające sylwetce wyrazistości. W duchu power dressing były także kwieciste bufy, a ultra kobiecość zdefiniowały szerokie paski. Isabel Marant bawiła się także kontrastami. Pokazała, że srebrna spódnica glamour może doskonale pasować do czarnego, bawełnianego T-shirtu. Pokaz stanowił więc przejście pomiędzy prostotą, a fantazją oraz stylem dziennym i wieczorowym.

POLECAMY: ISABEL MARANT – POKAZ WIOSNA LATO 2019

W galerii zdjęć zobaczycie wszystkie sylwetki z pokazu Isabel Marant na wiosnę lato 2020.

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Isabel Marant | pokaz mody | wiosna lato 2020 |

podobne artykuły