PL / EN
LOUIS VUITTON NA OXFORD STREET

LOUIS VUITTON NA OXFORD STREET

Nowy butik Louis Vuitton w londyńskim Selfridges przy Oxford Street jest niczym nadzwyczajna podróż w historii marki. Otwarcie już jutro. Dowiedzcie się więcej.

W murach londyńskiego Selfridges & Co przy Oxford Street powstał kolejny,  zdumiewający butik Louis Vuitton. Tym razem goście salonu udają się w pełną niespodzianek podróż po trójkondygnacyjnym obiekcie zaprojektowanym przez japońskiego architekta Gwenaël Nicolas. Parter salonu jest wprowadzeniem do historii marki. Dzięki urządzeniom interaktywnym, klienci mają okazję do zapoznania się z najważniejszymi dokonaniami Louis Vuitton, będącymi wprowadzeniem do dalszej wędrówki. Na pierwszym piętrze prezentowana jest męska kolekcja ready-to-wear oraz akcesoria i obuwie na wiosna lato 2014, zaprojektowane przez Kim Jones. Drugie piętro to kwintesencja stylu marki, czyli miękkie, fabryczne tekstury,  szkło, sztuka i szykowne umeblowanie, które tworzą eleganckie otoczenie dla damskiej kolekcji. Pominąwszy wyposażenie, salon został ozdobiony dziełami sztuki dwóch czołowych artystów: Burnaby Barforda i Katsumi Hayakawa.

 

Anne Pitcher, menadżerka Selfridges& Co. w jednym z wywiadów powiedziała:

 

„W sercu współpracy z Louis Vuitton jest nasza potrzeba tworzenia zupełnie nowych doświadczeń i wyjątkowego międzynarodowego przeznaczenia .

Wchodząc do Londyńskiego Townhouse udajesz się w nadzwyczajną podróż po trzech piętrach salonu przy Oxford Street, inspirowanego przez zupełnie nowe, świeże rozwiązania architektoniczne. Odkryjesz szeroki wachlarz produktów z każdej kategorii.

Jest to celebracja naszego długoletniego partnerstwa z marką i wspólna chęć podnoszenia poprzeczki coraz wyżej, ponad to co mogliście zobaczyć do tej pory”


Otwarcie butiku zaplanowane jest na 8 listopada. Czekamy z niecierpliwością. 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Selfridges | Oxford | Anne Pitcher | Gwenaël Nicolas | LOUIS VUITTON |

podobne artykuły