PL / EN
LONDON UNIVERSITY UHONORUJE BERNARDA ARNAULT

LONDON UNIVERSITY UHONORUJE BERNARDA ARNAULT

Bernard Arnault, prezes koncernu LVMH, znajdzie się w grupie 13 osobistości świata mody, które zostaną uhonorowane specjalną nagrodą podczas corocznej uroczystości na University of the Arts w Londynie. Sprawdźcie szczegóły!

Bernard Arnault wraz z dwunastoma innymi osobami związanymi ze światem mody – m.in. fotografem Nickiem Knightem i byłą dyrektor kreatywną Mulberry Emmą Hill – zostanie uhonorowany specjalną nagrodą przez University Of the Arts w Londynie (UAL). Uniwersytet, który składa się z prestiżowych Central Saint Martins, London College of Fashion i Chelsea College of Arts co roku przyznaje honorowe nagrody osobowościom zasłużonym dla świata mody. Tegorocznych trzynastu laureatów zostanie nagrodzonych podczas ośmiu uroczystości graduacyjnych, które odbędą się w dniach 14-17 lipca w Royal Festival Hall w Londynie.

 

Rzecznik UAL powiedział w rozmowie z portalem Women’s Wear Daily, że LVMH Louis Vuitton Moet Hennessy i Central Saint Martins od dłuższego czasu łączą bardzo produktywne relacje, które na przestrzeni lat przejawiały się na płaszczyźnie współpracy nad wieloma projektami i kursami, które uczelnia ma w swojej ofercie.

 

Bernard Arnault z kolei stwierdził, że czuje się bardzo zaszczycony nagrodą, tym bardziej, że otrzymuje ją od uczelni, „której studenci nigdy nie zawodzą w kreowaniu ekscytujących i przełomowych projektów”. „Jesteśmy zachwyceni, że tak wielu z nich wniosło swój niezwykły talent i pasję do LVMH” – dodał.

 

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Bernard Arnault | London University of the Arts | Central Saint Martins | London College of Fashion | LVMH |

podobne artykuły