PL / EN
JASON WU NOWYM PROJEKTANTEM HUGO BOSS!

JASON WU NOWYM PROJEKTANTEM HUGO BOSS!

To dopiero wiadomość! Młodziutki Jason Wu został nowym dyrektorem kreatywnym szacownej marki Hugo Boss. Szykują się wielkie zmiany?

Ten tydzień obfituje w zmiany na znaczących stanowiskach. Zaledwie wczoraj informowaliśmy Was o odejściu Emmy Hill z domu mody Mulberry, a już dzisiaj dotarła do nas kolejna ekscytująca informacja. Przedstawiciel nowej fali młodych amerykańskich projektantów i ulubieniec Michelle ObamyJason Wu – już w najbliższy piątek obejmie stanowisko dyrektora kreatywnego damskiej części Hugo Boss!

 

 

Wiadomo już, że pierwsze propozycje które wyjdą spod ręki nowego projektanta szacownej marki będą składać się na kolekcję pre fall 2014, zaś na debiutancki pokaz przyjdzie poczekać nam aż do nowojorskiego tygodnia mody w lutym 2014 roku.

 

 

Od dawna jestem fanem bogatej tradycji i wspaniałych krawieckich korzeni Hugo Boss. Z pomocą supernowoczesnych pracowni marki zamierzam stworzyć linię dla silnych, lecz równocześnie nie bojących się korzystać ze swoich atutów kobiet, która będzie zawierać również nawiązania do charakterystycznego męskiego stylu Hugo Boss – zdradza Jason Wu.

 

Jason Wu nowym projektantem Hugo Bossfot. East News/Jason Wu finał pokazu jesień zima 2013/2014

 

Co sądzicie o wyborze Hugo Boss? My nie możemy doczekać się już debiutu Jasona Wu za sterami niemieckiej marki!

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Jason Wu | Jason Wu dla Hugo Boss | Hugo Boss |

podobne artykuły