PL / EN
JASON WU INAUGURUJE NOWĄ MARKĘ

JASON WU INAUGURUJE NOWĄ MARKĘ

Jason Wu Grey to brand dedykowany przyjaciołom projektanta. Poznajcie szczegóły! 

Po dziesięciu latach działalności, Jason Wu stawia kolejny krok i inauguruje nową markę. Jaka będzie oraz kiedy i gdzie będzie dostępna w sprzedaży? Poznajcie szczegóły!

 

Jason Wu z sukcesami prowadzi swoją autorską markę oraz jest dyrektorem kreatywnym Boss. Teraz postanowił pójść jeszcze dalej i zaproponować nowy siostrzany brand jego głównej firmy – Jason Wu Grey, której nazwa pochodzi od ulubionego koloru twórcy. Koncept zrodził się z chęci ubierania swoich przyjaciół, a jednocześnie jest inspirowany ich osobistym stylem. „Stworzyłem tę linię dla kobiet, które poszukują pięknego wykończenia, dobrze rozplanowanej garderoby z dozą fantazji i bezpretensjonalnym szykiem, pasującej do ich codziennego życia” – czytamy w oświadczeniu Wu na Instagramie.

 

Ubrania z metką Jason Wu Grey będą nawiązywać do początków jego pierwszej marki – będą bardziej dziewczęce, casualowe i figlarne. Planowane są cztery kolekcje w roku, jednak tajwańsko-kanadyjski projektant zakłada, że będzie to odzież bez podziału na sezony. Ceny będą wahać się między 250 $ a 1 395 $, a produkty będą dostępne już od 15 czerwca tego roku w Neiman Marcus, Nordstorm, Bergdorf Goodman oraz na stronie marki: greyjasonwu.com.

 

Pierwsze szkice sylwetek zapowiadają się bardzo obiecująco. Czekamy na premierę sprzedażową! Jeżeli interesuje Was twórczość Jasona Wu, zobaczcie jego ostatni pokaz na sezon jesień zima 2016 oraz obejrzyjcie wywiad: 

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Jason Wu | Jason Wu Grey | newsy |

podobne artykuły