PL / EN
MAŁŻEŃSTWO HILFIGER HONOROWYMI CZŁONKAMI RADY ORGANIZACJI AUTISM SPEAKS

MAŁŻEŃSTWO HILFIGER HONOROWYMI CZŁONKAMI RADY ORGANIZACJI AUTISM SPEAKS

Tommy Hilfiger wraz z żoną Dee zostali powołani do rady Autism Speaks, organizacji charytatywnej badającej i wspierającej osoby cierpiące na autyzm.

Założyciel kultowej i popularnej amerykańskiej marki Tommy Hilfiger wraz z żoną zostali powołani do rady nadzorczej organizacji charytatywnej Autism Speaks. Jest to największa i najsłynniejsza na świecie organizacja zajmująca się badaniem oraz wspieraniem (przede wszystkim na drodze prawnej) osób cierpiących na autyzm. Zarówno Tommy Hilfiger, jak i jego żona Dee, czerpią przy tym z osobistych doświadczeń –  oboje byli rodzicami autystycznych dzieci.

 

Bob i Suzanne Wright, współzałożyciele organizacji podkreślają, że małżeństwo Hilfiger od dłuższego czasu wspierało, tak samo Autism Speaks, jak i osoby stykające się z problemem autyzmu - poprzez działalność marki Tommy Hilfiger oraz jako osoby prywatne. Wstąpienie Tommy’ego i Dee do rady nadzorczej jest więc nie tylko krokiem ku rozpowszechnieniu świadomości o problemach osób autystycznych, ale również uhonorowaniem małżonków za ich dotychczasową działalność. W ubiegłym roku małżeństwo wsparło event charytatywny A Funny Affair, organizowany przez Autism Speaks – dzięki temu wydarzeniu organizacja zebrała 1,3 miliona dolarów, które to przeznaczone zostały na badania oraz różnorakiego charakteru wsparcie dla rodzin osób autystycznych. 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

CHANEL HAUTE COUTURE WIOSNA 2022

tagi: Tommy Hilfiger | rynek | działalność charytatywna |

podobne artykuły