PL / EN
MAŁŻEŃSTWO HILFIGER HONOROWYMI CZŁONKAMI RADY ORGANIZACJI AUTISM SPEAKS

MAŁŻEŃSTWO HILFIGER HONOROWYMI CZŁONKAMI RADY ORGANIZACJI AUTISM SPEAKS

Tommy Hilfiger wraz z żoną Dee zostali powołani do rady Autism Speaks, organizacji charytatywnej badającej i wspierającej osoby cierpiące na autyzm.

Założyciel kultowej i popularnej amerykańskiej marki Tommy Hilfiger wraz z żoną zostali powołani do rady nadzorczej organizacji charytatywnej Autism Speaks. Jest to największa i najsłynniejsza na świecie organizacja zajmująca się badaniem oraz wspieraniem (przede wszystkim na drodze prawnej) osób cierpiących na autyzm. Zarówno Tommy Hilfiger, jak i jego żona Dee, czerpią przy tym z osobistych doświadczeń –  oboje byli rodzicami autystycznych dzieci.

 

Bob i Suzanne Wright, współzałożyciele organizacji podkreślają, że małżeństwo Hilfiger od dłuższego czasu wspierało, tak samo Autism Speaks, jak i osoby stykające się z problemem autyzmu - poprzez działalność marki Tommy Hilfiger oraz jako osoby prywatne. Wstąpienie Tommy’ego i Dee do rady nadzorczej jest więc nie tylko krokiem ku rozpowszechnieniu świadomości o problemach osób autystycznych, ale również uhonorowaniem małżonków za ich dotychczasową działalność. W ubiegłym roku małżeństwo wsparło event charytatywny A Funny Affair, organizowany przez Autism Speaks – dzięki temu wydarzeniu organizacja zebrała 1,3 miliona dolarów, które to przeznaczone zostały na badania oraz różnorakiego charakteru wsparcie dla rodzin osób autystycznych. 

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Tommy Hilfiger | rynek | działalność charytatywna |

podobne artykuły