PL / EN
GOSIA BACZYŃSKA – BACKSTAGE POKAZU I FEEL LOVE

GOSIA BACZYŃSKA – BACKSTAGE POKAZU I FEEL LOVE

Wciąż pozostajemy w dyskotekowym klimacie ostatniego pokazu kolekcji „I Feel Love” Gosi Baczyńskiej - zobaczcie kilka zdjęć z backstage’u.

Każdy pokaz mody to wbrew pozorom ogromne przedsięwzięcie. Zawsze pracuje przy nim wielki sztab ludzi, który wydarzenie dopina na ostatni guzik. Ten jeden wieczór mus być perfekcyjny. Im prostsza choreografia i mniej wymagająca scenografia tym większe prawdopodobieństwo, że bez problemu uda się osiągnąć wszystkie założone cele. Jednak niektórzy projektanci lubią zaskakiwać – musi być oryginalnie i niejednoznacznie.

 

Dokładnie z takiego przekonania wychodzi Gosia Baczyńska, która w ubiegłym sezonie zaprosiła nas na kryształowe wesele swojej marki, a pod koniec czerwca na wydarzenie w iście dyskotekowym klimacie. Za całym show zatytułowanym „I Feel Love”, o którym więcej przeczytacie tutaj, entuzjastycznie przyjętym przez wszystkich zaproszonych gości, stoi jednak zgrana ekipa, która pomysły projektantki poparła swoim talentem i doświadczeniem. Na backstage’u pokazu, wiele godzin przed jego rozpoczęciem przygotowywano fryzury w stylu lat 70. pod okiem Kacpra Rączkowskiego i teamu Toni&Guy, makijaż nadzorowany przez Mariannę Jourkiewicz czy stylizacje stworzone przez Andrzeja Sobolewskiego.

 

Zajrzyjcie z nami na pokaz „I Feel Love” jeszcze raz, tym razem od kulis!

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: I Feel Love | backstage pokazu | pokaz Gosi Baczyńskiej I Feel Love | GOSIA BACZYŃSKA |

podobne artykuły