PL / EN
GIORGIO ARMANI - POKAZ WIOSNA LATO 2020

GIORGIO ARMANI - POKAZ WIOSNA LATO 2020

Kolekcja zainspirowana światem podwodnym i bujną roślinnością.

 

Na pokazie Giorgio Armani wiosna lato 2020 dominowały barwy oceanu, od kobaltu po subtelny błękit. Nie zabrakło także roślinnych printów i kwiecistych motywów, dekorujących suknie i płaszcze. Moda na co dzień mieszała się z wieczorowymi propozycjami kreacji. Jednak zawsze w luksusowym wydaniu, za sprawą szlachetnych atłasów i aksamitów. Zobaczcie sami!

GIORGIO ARMANI – KOLEKCJA WIOSNA LATO 2020

Na pokazie Giorgio Armani wiosna lato 2020 mogliście zobaczyć zabudowane garnitury z połyskujących tkanin, zanurzonych w odcieniach przygaszonego srebra czy kawy. Nie zabrało także błyszczących, kobaltowych spodni, które zestawiono z plecionymi narzutkami. Subtelny błysk, szlachetne tkaniny, takie jak atłas oraz aksamit czy eleganckie, wieczorowe barwy, podkreśliły wyrafinowany charakter kolekcji.

Dominowały także bomberki i kurtki z romantycznej organzy. To właśnie szary kolor wiódł prym w sezonie wiosna lato 2020. Tym razem noszony w różnych tonacjach i w wersji od stóp do głów. W kolekcji przewinęły sie fantazyjne topy z falbaną i na jedno ramię. Pudrowe suknie, z kolei ozdobiono roślinnymi printami. Zachwyciły szczególnie te balowe, eksponujące ramiona i dekolt. Na płaszczach zagościły także tęczowe, pastelowe barwy. Takie zestawienie kolorystyczne nadało całość lekkiego, nieco bajkowego wymiaru.

POLECAMY: GIORGIO ARMANI POKAZ WIOSNA LATO 2019

Projektant przeniósł nas oczami wyobraźni do różnych zakątków świata, pokazując plemienne inspiracje w zakresie biżuterii. Sylwetki modelek zwieńczyły kolczyki koła, kilkuwarstwowe bransoletki czy wiszące akcesoria.

Giorgio Armani - trendy na pokazie wiosna lato 2020 (fot. East News)

W galerii zdjęć prezentujemy wszystkie sylwetki z pokazu Giorgio Armani na wiosnę lato 2020.

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: pokaz mody | wiosna lato 2020 | TRENDY | Giorgio Armani |

podobne artykuły