Logotyp serwisu lamode.info
DIOR - POKAZ WIOSNA LATO 2020

DIOR - POKAZ WIOSNA LATO 2020

Kolekcja to apel, by dbać o środowisko, jednocześnie kochając modę.

Spis treści

1. DIOR – INSPIRACJE W KOLEKCJI WIOSNA LATO 2020

2. DIOR – POKAZ WIOSNA LATO 2020

Powrót do natury, sukienki inspirowane projektem Miss Dior oraz sylwetka rodem z lat 50. Odkryjcie kolekcję Diora na wiosnę lato 2020, nawiązującą do dziedzictwa marki i jej mistrza!

DIOR – INSPIRACJE W KOLEKCJI WIOSNA LATO 2020

Kolekcję Diora na wiosnę lato 2020 goście mogli podziwiać w przestrzeni przemienionej w las. Maria Grazia Chiuri, idąc z duchem czasu w momencie, kiedy to coraz więcej marek ogłasza działania w sferze zrównoważonej mody, także podejmuje kroki w tym kierunku. Inspiruje się dziełem Emanuele Cocii „The Life of Plants: A Metaphysics of Mixture”. Podobnie jak autor, dostrzega korelację miedzy życiem ludzkim, a roślinnością czy planetami. I te inspiracje znajdują odzwierciedlenie w jej projektach.

Dior - trendy na pokazie wiosna lato 2020 (fot. East News)

DIOR – POKAZ WIOSNA LATO 2020

Na pokazie Diora wiosna lato 2020 królowały tiulowe sukienki w ziemistych odcieniach, doskonale wyrażające New Look z lat 50. Modele z rozkloszowanym dołem, wyeksponowanym dekoltem i zaznaczoną talią wpisują się w klimat influencerek, takich jak Chiara Ferragni.

W kolekcji francuskiej marki pojawiły się także nowości, nawiązujące do natury. Looki modelek ozdobiły spódnice maksi, kapelusze z rafii oraz klapki. Takie proste, ale unikalne dodatki dekorowały koszule w męskim wydaniu. Krótkie sukienki na ramiączkach przypominały o stylizacjach „Ani z Zielonego Wzgórza” czy w serialu „Domek na Prerii”. Na transparentnych, bielonych sukienkach umieszczono motywy roślinne, a pośród wzorów na pierwszym planie były również kratka i paski. Desenie dodały nonszalancji garsonkom z mini spódnicą. Zestawy w old’schoolowym klimacie może pokochać pokolenie Millenialsów.

POLECAMY: DIOR – POKAZ WIOSNA LATO 2019

W galerii zdjęć prezentujemy sylwetki z pokazu Diora na wiosnę lato 2020. Odkryjcie naturalne inspiracje Marii Grazi Chiuri!

tagi: pokaz mody | wiosna lato 2020 | Maria Grazia Chiuri | DIOR | TRENDY |

podobne artykuły