PL / EN
GIORGIO ARMANI WSTĄPIŁ DO ITALIAN CHAMBER OF FASHION

GIORGIO ARMANI WSTĄPIŁ DO ITALIAN CHAMBER OF FASHION

Giorgio Armani dołaczył do Italian Chamber of Fashion. Zobaczcie, co sądzi projektant na temat włoskiej mody.

Giorgio Armani zdecydował się wstąpić do Italian Chamber of Fashion, której członkami są takie osobistości jak m.in. Patrizio Bertelli, Diego Della Valle, Gildo Zegna, Prada czy Angela Missoni. Stanowisko włoskiego mistrza to duże zaskoczenie, biorąc pod uwagę jego niedawną wypowiedź dla portalu Women’s Wear Daily.

 


„Wciąż wierzę, że wszystkie włoskie marki powinny wystawiać swoje kolekcje w ramach Milan Fashion Week ze względu na dobro naszego kraju. Jako przedsiębiorca rozumiem, że do stworzenia pewnych rzeczy potrzeba lat, czasu do przeorganizowania. Doceniam posunięcie, które wykonał Ennio Capasa, to pierwszy krok do sukcesu.  Mam nadzieję, że inne włoskie firmy podążą za jego przykładem. Jednocześnie bardzo ważne jest dla mnie, by wysłać silny sygnał, by obudzić włoską modę z marazmu i jednocześnie wspierać pozostałe przedsięwzięcia członków Italian Chamber of Fashion

 

 

Co więcej, Ennio Capasa, w lipcu podał do opinii publicznej, że zamierza pokazać swoją wiosenno – letnią kolekcję damską we wrześniu w Mediolanie. Jest to ogromna zmiana dla marki, która przez ostatnie dwadzieścia lat swoje dzieła prezentowała w Paryżu.

 

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Armani | Mediolan | Fashion week | Italian chamber of fashion | Giorgio Armani |

podobne artykuły