PL / EN
GIGI HADID NIE WYSTĄPI W POKAZIE VICTORIA’S SECRET!

GIGI HADID NIE WYSTĄPI W POKAZIE VICTORIA’S SECRET!

Supermodelka nie podała powodu swojej nieobecności w Shanghaiu.

 

Jeśli śledzicie gwiazdy modelingu w social mediach, bardzo możliwe, że Wasze tablice przepełniły się postami o ekskluzywnych lotach do Shanghaiu na zbliżający się pokaz Victoria's Secret.

VICTORIA'S SECRET SHOW BEZ GIGI HADID

Jestem taka zawiedziona, że nie uda mi się w tym roku przylecieć do Chin, napisała Gigi Hadid na Twitterze. Kocham całą moją rodzinę VS i będę duchem przy wszystkich dziewczynach!

Gigi nie zdradziła jednak powodu swojej nieobecności. Szybko pojawiły się spekulacje, że znalazła się wśród modelek dotkniętych problemem wizowym. Dotychczas wydania dokumentu Chińska ambasada odmówiła Julii Belyakovej, Kate Grigorievej oraz Irinie Sharipovej z Rosji, a także Dashy Khlystun z Ukrainy.

GIGI HADIDGigi Hadid w poprzednich pokazach Victoria's Secret (fot. Pinterest)

POWIĄZANE: OLIVIER ROUSTEING STWORZY KOLEKCJĘ DLA VS!

GIGI HADID NIE WYSTĄPI W POKAZIE VICTORIA'S SECRET

Bez względu na rzeczywisty powód wygląda na to, że Gigi nie chce robić wokół tego zamieszania. Natychmiast po opublikowaniu newsa o absencji na pokazie VS, dodała zdjęcie z The Tonight Show, gdzie była gościem i potwierdzenie swojej drugiej kolaboracji ze Stuartem Weitzmanem. 28 listopada, na wybiegu zobaczymy jednak siostrę Gigi, Bellę Hadid.

video

MCQUEEN - DOKUMENT O ALEXANDRZE MCQUEENIE

tagi: Gigi Hadid | modelki | Victorias Secret | pokaz mody | news |

podobne artykuły