PL / EN
NAJDROŻSZY BIUSTONOSZ VICTORIA’S SECRET 2017

NAJDROŻSZY BIUSTONOSZ VICTORIA’S SECRET 2017

Poznaj biustonosz wart miliony!

Prawdziwym koneserom pięknej bielizny wiele mówi nazwa Fantasy bra, czyli linia luksusowych i najdroższych biustonoszy Victoria’s Secret. Każdego roku powstaje tylko jedno takie cudeńko – każde jest ręcznie wyrabiane i ozdabiane biżuterią od topowych jubilerów. Czy noszenie bielizny ze szlachetnych kruszców i kamieni nie brzmi jak fantazja? Poznajcie najdroższy model biustonosza Victoria’s Secret w tym sezonie!

NAJNOWSZY MODEL FANTASY BRA 2017

W kolekcji Victoria Secret pojawia się najnowszy model drogocennego biustonosza „Champagne Nights Fantasy”. Model podpatrzyliśmy na Instagramie u brazylijskiej modelki, Lais Ribeiro, która prezentuje go na sobie!

Ciekawi Was sam projekt biustonosza? Dzieło wykonane z 18-karatowego złota stanowi kompozycję roślinnych elementów. Miłośnicy biżuterii znajdą na modelu diamenty, żółte szafiry i topazy. Ten element bielizny szacuje się na kwotę 2 milionów dolarów. Chociaż nie wszystko złoto, co się świeci, to w przypadku tego biustonosza musimy przyznać - to prawdziwy skarb!

POLECAMY: VICTORIA'S SECRET 2016 - FANTASY BRA

FANTASY BRA DAWNIEJ

W ubiegłych latach biustonosze z edycji Fantasty Bra miały okazję prezentować na sobie Aniołki Victoria’s Secret m.in. Miranda Kerr i Candice Swanepoel.


video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Victorias Secret | Aniołki Victorias Secret | modelki | bielizna | pokazy mody | TRENDY |

podobne artykuły