PL / EN
VICTORIA`S SECRET 2016 – FANTASY BRA

VICTORIA`S SECRET 2016 – FANTASY BRA

Zobaczcie, który Aniołek będzie miał zaszczyt prezentacji najważniejszego projektu pokazu!

Zaszczyt prezentacji najważniejszego projektu pokazu Victoria`s Secret – Fantasy Bra będzie miała w tym roku Jasmine Tookes.

 

Aniołki Victoria`s Secret 2016

 

To tym większe wyróżnienie, że amerykańska modelka dołączyła do grona Aniołków Victoria`s Secret dopiero w poprzednim roku. Jasmine Tookes będzie następczynią takich weteranek, jak Candice Swanepoel, Adriana Lima, Lily Aldridge, Alessandra Ambrosio, Gisele Bundchen czy Miranda Kerr. Już 5 grudnia 2016 roku będziemy mogli obejrzeć wyjątkowe show, które tym razem Victoria`s Secret zdecydowało się zorganizować w Paryżu. Do tegorocznego grona Aniołków Victoria`s Secret należą oprócz Jasmine: Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Behati Prinsloo, Candice Swanepoel, Lily Aldridge, Elsa Hosk, Josephine Skriver, Lais Ribeiro, Martha Hunt, Romee Strijd, Sara Sampaio, Stella Maxwell i Taylor Hill.

 

Fantasy Bra Victoria`s Secret 2016

 

Model Fantasy Bra na 2016 rok nosi nazwę „Bright Night” i został zaprojektowany przez Eddiego Borgo. 450 karatów diamentów i szmaragdów, 18-karatowe złoto i 700 godzin pracy zespołu firmy Aziz & Walid Mouzannar. To bieliźniane dzieło sztuki z metką Victoria`s Secret zostało wycenione na 3 mln dolarów.

 

Zobaczcie, jak Jasmine prezentuje się w „fantazyjnym biustonoszu” i przede wszystkim zobaczcie reakcję topmodelki na wiadomość, że została wybrana do tej zaszczytnej roli!

 

Jasmine Tookes w Fantasy Bra 2016 (fot. Facebook.com/VictoriasSecret)

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Victoria`s Secret | pokaz mody | bielizna | Jasmine Tookes | modelki |

podobne artykuły