PL / EN
JEAN PAUL GAULTIER x SWAROVSKI – KOLEKCJA REVERSE JESIEŃ ZIMA 2016

JEAN PAUL GAULTIER x SWAROVSKI – KOLEKCJA REVERSE JESIEŃ ZIMA 2016

Francuski kreator po raz kolejny tworzy dla Atelier Swarovski!

Swarovski ponownie łączy siły z Jean Paul Gaultierem. Tym razem efektem współpracy dwóch stron jest kolekcja „Reverse” na sezon jesień zima 2016.

 

Swarovski x Jean Paul Gaultier

 

Po sukcesie pierwszej wiosenno-letniej linii „Reverse” autorstwa zespołu Atelier Swarovski oraz Jean Paul Gaultiera, austriacka firma postanowiła kontynuować współpracę z francuską ikoną mody. „Ta nowoczesna kolekcja stylowych, asymetrycznych ozdób doskonale odzwierciedla wizję Jeana Paula Gaultiera i wyznacza nowy etap naszego kreatywnego partnerstwa” – zapowiada Nadja Swarovski, Członek Zarządu Swarovski.

 

Jesienno-zimowa odsłona „Reverse” to rozszerzenie i rozwinięcie form znanych z pierwszej kolekcji, które zostały wzbogacone o nowe linie kolorystyczne, wykończenia i fasony. Jean Paul Gaultier składa w niej hołd potędze przeciwieństw i po raz kolejny eksperymentuje z koncepcją „doskonałej niedoskonałości”. Projektant wykorzystał kryształy Swarovskiego w zaprojektowanym przez siebie szlifie „Kaputt”, który zadebiutował w jego kolekcji haute couture na sezon wiosna lato 2015.

 

Dwie linie „Reverse” od Swarovski

 

Kolekcja „Reverse” na sezon jesień zima 2016 obejmuje dwie gamy produktów. Pierwsza to linia Atelier Swarovski pełna jubilerskiego przepychu i misternych interpretacji kolekcji JPG, a druga – biżuteria przeznaczona na co dzień, dostępna dla szerszego grona klientek. Kolekcja składa się z naszyjników, kolczyków, pierścionków i bransoletek.

 

Ekskluzywna biżuteria „Reverse” jest już dostępna w sprzedaży – szukajcie jej w salonach Swarovski, u niezależnych sprzedawców oraz w sklepie online. Polecamy!

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Jean Paul Gaultier | biżuteria | kolekcja | jesień zima 2016 | SWAROVSKI |

podobne artykuły