PL / EN
FOTORELACJA Z SOPOT ART&FASHION WEEK

FOTORELACJA Z SOPOT ART&FASHION WEEK

Zuo Corp., Agnieszka Maciejak, Plich, Blessus i inni – na początku sierpnia polska moda zawitała nad morze! Zobaczcie naszą fotorelację z imprezy Sopot Art&Fashion Week.

Czy istnieje lepsze połączenie niż relaks nad morzem i polska moda w pigułce w dodatku doprawiona odrobiną sztuki? Mogliśmy się o tym przekonać na początku sierpnia w Sopocie, gdzie dwa dni upłynęły pod znakiem pokazów, kolejne wypełnione były wernisażami oraz innymi atrakcjami.

 

Swoje kolekcje w ramach Sopot Art&Fashion Week, wydarzenia organizowanego po raz pierwszy, pokazali tam Michał Starost, Katarzyna Kmiecik, Chomisawa, Natasha Pavluchenko, GUESS Jeans, Kuba Bonecki, wearso, Rina Cossack, Jarosław Juźwin, Blessus, PLICH, Kaja Śródka oraz gwiazdy tegorocznej, pierwszej edycji – Zuo Corp. i Agnieszka Maciejak. W międzyczasie zaprezentowali się także absolwenci szkół projektowania.

 

Całości towarzyszyły spotkania ze sztuką m.in. n a wernisażu Joanny Sarapaty zatytułowanym „Kobieta na plaży”, Andrzeja Wajdy „Reżyser rysuje” czy na wystawie fotografii Zofii Nasierowskiej oraz Polish Art Now: Presented by Abbey House w Zatoce Sztuki.

 

Wszystko odbywało się w nadmorskiej przestrzeni – w okolicach mola i na plaży. Dla spragnionych odpoczynku stworzono specjalne strefy mody i relaksu, które zachęcały odmiennymi programami. Nie obyło się bez głośnych afterpartys i gwiazd, które w tych dniach zawitały nad rodzime morze. My wypatrzyliśmy wśród nich m.in. Agnieszkę Szulim, Adama Darskiego, Kubę Wojewódzkiego czy Edytę Herbuś.

 

Fotorelację znajdziecie w galerii!

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Sopot Art&Fashion Week | relacja Sopot Art&Fashion Week | Zuo Corp. | Agnieszka Maciejak | Blessus | GUESS |

podobne artykuły