PL / EN
AVON KONTRA RAK PIERSI – MARSZ RÓŻOWEJ WSTĄŻKI 2013

AVON KONTRA RAK PIERSI – MARSZ RÓŻOWEJ WSTĄŻKI 2013

Już po raz piętnasty w ramach akcji Wielka Kampania Życia, organizowanej przez Avon, ulicami Warszawy przejdzie marsz poparcia dla walki z rakiem piersi. Poznajcie szczegóły!

Ma pogłębiać wiedzę, która może uratować życie. Szczytny cel angażujący coraz większą liczbę osób. 5 października w Warszawie jubileuszowo po raz piętnasty wystartuje Marsz Różowej Wstążki, która jest symbolem walki z rakiem piersi. Jest on częścią ogólnopolskiej akcji Wielka Kampania Życia – Avon Kontra Rak Piersi.

 

Wydarzenie organizowane przez Avon Cosmetics Polska ma na celu uświadamianie, że wcześnie wykryta choroba jest wyleczalna. Jest też poparciem dla walki z rakiem oraz dla działań profilaktyczno-edukacyjnych.

 

Pochód ruszy o 12:00 z Krakowskiego Przedmieścia i przejdzie ulicą Miodową, Senatorską, Podwale, Nowomiejską, Mostową, Boleści aż do Rybaki. Tam w okolicy Parku Fontann odbędą się koncerty i animacje oraz każda kobieta biorąca udział w marszu bezpłatnie skorzysta z badania USG piersi. Warto zadbać o swoje zdrowie i wraz z innymi kobietami zmobilizować się do profilaktyki, która może uratować nam życie.

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Avon Cosmetics Polska | Marsz Różowej Wstążki | Wielka Kampania Życia - Avon kontra rak piersi | AVON |

podobne artykuły