PL / EN
FILIŻANKI OD MULBERRY - ZAPROSZENIE NA LONDON FASHION WEEK

FILIŻANKI OD MULBERRY - ZAPROSZENIE NA LONDON FASHION WEEK

Komplety do herbaty w rozmiarach dla lalek? Mulberry w tym sezonie zaprasza na swój pokaz w nietypowym stylu! Poznajcie szczegóły!

Przerwa na herbatę? Ale tylko w iście angielskim stylu! Ta charakterystyczna na Wyspach pora dnia nie umknęła nawet modzie. Malutkie filiżanki i spodki trafiły bowiem do wszystkich zaproszonych na niedzielny pokaz Mulberry w ramach London Fashion Week! Nietypowa forma zaproszenia to efekt współpracy marki z Wedgwood UK, kultową angielską firmą słynąca z luksusowych ceramicznych wyrobów.

 

Na potrzeby niedzielnego pokazu Mulberry wiosna lato 2014 powstały więc jej flagowe filiżanki Jasperware w tradycyjnych dla nich odcieniach, które jednocześnie wpisują się w kolorystykę nadchodzącego sezonu. Cały proces powstawania tej niewielkich rozmiarów zastawy możecie obejrzeć w poniższym wideo, które nakręcono w fabryce w Barlaston. Pokazuje jak wiele czasu i precyzji wymaga jej wykonanie.

 

Wedgwood UK to firma z dużymi tradycjami. Z jej filiżanek pili m.in. Jane Austen czy Theodore Roosevelt, a obecnie marka dostarcza zastawę Królowej Anglii.

 

Jak zapowiedziała marka Mulberry – malutki komplet do herbaty jest podpowiedzią, co zobaczymy niebawem na wybiegu. Rozmiarem niewielkie filiżanki pasowałyby do domku dla lalek, więc kto wie czy w takiej konwencji nie zaprezentuje się kolekcja na wiosnę lato 2014? Przekonamy się o tym już 15. września! Idąc za głosem marki – show time… tea time!

 

źródło: youtube.com

 


video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Mulberry | Wedgewood | Mulberry&Wedgewood | filiżanki od Mulberry | zastawa Wedgewood | LONDON FASHION WEEK |

podobne artykuły