PL / EN
MIS EN DEMEURE – JUŻ WKRÓTCE W POLSCE

MIS EN DEMEURE – JUŻ WKRÓTCE W POLSCE

Ekskluzywna oferta mebli oraz unikalnych akcesoriów i elementów dekoracyjnych, słynnej na całym świecie francuskiej marki, będzie dostępna w Polsce. Sprawdźcie gdzie i kiedy!

Pełne przepychu wnętrza jak za czasów Ludwika XVI, klimatyczny czy niepowtarzalny design Napelona III z dodatkiem ówczesnego luksusu i obecnej technologii - oto magia minionych wieków w połączeniu z nowoczesną formą. Takim właśnie stylem marka Mis En Demeure podbija serca designerów na całym świecie już od 1993 roku.

 

Obecny w ponad 70 krajach francuski brand, który współpracuje z ponad 1000 dystrybutorami, w swojej ofercie prezentuje ekskluzywne meble, unikalne akcesoria czy liczne dodatki dekoracyjne, przepełnione paryskim szykiem. Wnętrza zaczynają nabierać duszy i charakteru, zaskakując sposobem, w jaki można idealnie łączyć przeszłość ze współczesnością czy klasykę z ekstrawagancją.

 

Mis En Demeure w tym roku świętuje swoje dwudziestolecie. Z tej okazji 9. października w samym centrum polskiej stolicy, przy ulicy Mokotowskiej 45 powstanie pierwszy w Polsce showroom Mis En Demeure - symbol elegancji, wysokiej jakości i wyjątkowych rozwiązań francuskiej marki.

 

Myślicie, że francuski luksus i przepych, który stał się znakiem rozpoznawczym Mis En Demeure, podbije także serca Polskich designerów? Według nas zapowiada się ciekawie.

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: design | francuski szyk | Mis En Demeure | Mis Demeure w Polsce |

podobne artykuły