PL / EN
KOLEKCJA SPLENDOR BY KLUDIA DLA MARKI OCHNIK

KOLEKCJA SPLENDOR BY KLUDIA DLA MARKI OCHNIK

Jak wyglądają pierwsze efekty współpracy Claudii Adaszewskiej ze znaną polską marką odzieżową? Sprawdźcie!

Marki odzieżowe coraz częściej decydują się na tworzenie limitowanych kolekcji przy współpracy z blogerkami modowymi. Tym razem światło dziennie ujrzała linia odzieży i dodatków, którą zaprojektowała Claudia Adaszewska – autorka bloga SPLENDORbyCLAUDIA, dla polskiej firmy z 25-letnią tradycją.

 

Warto zauważyć, że nie jest to pierwsza styczność stylistki z projektowaniem, gdyż jest ona absolwentką Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru w Warszawie. Jej stylizacje i projekty zdobywają uznanie w kraju i poza granicami, co na pewno także nie umknęło uwadze właścicielom firmy Ochnik. Blogerka trafiła m.in. do zestawienia Best Dressed 2014 magazynu Vanity Fair.

 

„Kolekcja, która powstała specjalnie dla marki OCHNIK, inspirowana jest tym, co mnie otacza. Uwielbiam duże, tętniące życiem miasta, dlatego starałam się przemycić do moich projektów trochę streetstyle’owej  nonszalancji – zdradza Claudia Adaszewska. – "Projektując, utożsamiam się z każdą rzeczą̨. Tworzę ubrania, w których sama chętnie bym chodziła i w których widziałabym inne kobiety. Mój styl, choć́ często się zmienia, jest wierny pewnym kanonom. Najważniejsze pozostaje zachowanie perfekcji w wykonaniu i formie, a także podkreślenie atutów i ukrycie mankamentów kobiecej sylwetki. Wszystko po to, aby każda kobieta mogła czuć się pewnie  i była świadoma swojej wartości" – kontynuuje autorka bloga SPLENDORbyCLAUDIA.

 

Właściciele marki Ochnik dodają, że „linia odzieży i dodatków Claudii Adaszewskiej mimo nowatorskiego charakteru jest spójna z wizerunkiem marki i harmonijnie wpisuje się w jej styl.

 

Zajrzyjcie do galerii, zobaczcie backstage sesji zdjęciowej i oceńcie sami. W roli modelki także wystąpiła Klaudia!

 

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: SplendorbyClaudia | Splendor by Claudia | Claudia Adaszewska | SplendorbyClaudia x Ochnik | Splendor by Claudia Ochnik | Krzysztof Adamek | | OCHNIK |

podobne artykuły