PL / EN
COS ŚWIĘTUJE 1 URODZINY W POLSCE!

COS ŚWIĘTUJE 1 URODZINY W POLSCE!

Jesteście miłośnikami mody w wydaniu COS? Z pewnością spodoba Wam się także oryginalny sposób obchodów pierwszych urodzin marki w Polsce. Sprawdźcie szczegóły.

Dwanaście miesięcy działalności, salony w Warszawie, Poznaniu i Katowicach. Choć COS pojawił się na polskim rynku dopiero rok temu, z każdym dniem przybywa mu fanów. Jesteście także zaliczacie się do miłośników minimalistycznej mody w wydaniu szwedzkiej marki z pewnością spodoba Wam się oryginalny sposób obchodów pierwszych urodzin brandu w Polsce.

 

 

W celu uczczenia rocznicy działalności w naszym kraju, COS zaprosił do współpracy trzy cenione studia projektowe. Podczas wyjątkowego wydarzenia, które odbędzie się we wrześniu, Studio Rygalik, biuro architektoniczne MOOMOO oraz duet projektantów chmara.rosinke przedstawią swoje prace, nawiązujące w swym założeniu do filozofii odzieżowej marki. Przez trzy tygodnie, od 19 września poczynając, witryny warszawskiego sklepu COS przy ul. Mysiej 3 oddane zostaną do całkowitej dyspozycji artystów.

 

 

“Wzornictwo wysokiej jakości połączone z funkcjonalnością stanowi myśl przewodnią zarówno marki COS, jak również zaproszonych artystów. Dzięki wystawie, możemy podzielić się inspiracjami naszej codziennej pracy z naszymi klientami. Nie możemy się doczekać, aż dzieła zostaną wystawione i mamy nadzieję, że nasi klienci, podobnie jak my, uznają je za inspirujące” - komentuje wspólne przedsięwzięcie Martin Andersson, główny projektant męskiej kolekcji.

 

 

LAMODE.INFO życzy wszystkiego najlepszego i czeka na efekty współpracy!

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: COS w Polsce | COS w Warszawie | COS w Poznaniu | COS w Katowicach | COS pierwsze urodziny | COS |

podobne artykuły