PL / EN
CHLOE WIOSNA LATO 2018

CHLOE WIOSNA LATO 2018

Natacha Ramsey-Levi nadaje Chloé nowy charakter. Zobaczcie!

POKAZ CHLOE SS18

Żegnamy romantyczny styl boho, witamy oblatane dziewczyny z charakterem. To duża zmiana dla francuskiego domu mody Chloé - jednak nie powinna dziwić tych, którzy zapoznali się z CV Natachy Ramsey-Levi. Zanim mianowano ją dyrektor kreatywną w marcu tego roku, całą swoją karierę spędziła u boku Nicolasa Ghesquiere’a, który, notabene, zasiadł w pierwszym rzędzie podczas wczorajszego pokazu kolekcji wiosna lato 2018. Ze stażystki w domu mody Balenciaga, szybko stała się jego prawą ręką - a później dołączyła do niego w progach Louis Vuitton, gdzie zarządzała linią odzieży damskiej.

POWIĄZANE: NATACHA RAMSEY-LEVI ZASTĄPI CLARE WAIGHT KELLER

wideo: Chloe RTW Spring/Summer 2018 (Youtube)

CHLOE: PIERWSZA KOLEKCJA NATACHY RAMSEY-LEVI

W najnowszej kolekcji, którą zaprezentowała podczas trwającego Paris Fashion Week, Ramsey-Levi w zasadzie powtórzyła to, o czym mówiła obejmując swoje stanowisko: Chodzi tu o osobowość kobiety. Rysujesz linie sylwetki, ale nigdy nie rysujesz total looku. On buduje się sam – nabiera kształtów po przez to, co zawarte jest w jej wnętrzu.

CHLOE: TRENDY NA WIOSNĘ 2018

Na wybiegu zobaczyliśmy różnorodność pomysłów, niektóre nawiązujące do prac jej poprzedników. Sukienki w stylu wiktoriańskim sięgały daleko wstecz, podczas gdy elementy zaczerpnięte z jeździectwa wprowadziła niegdyś Stella McCartney. Były również te opatrzone symboliką tarota i te z nutą safari, linearne połączenia koszuli ze spodniami, a także spodnie kończące się tuż pod linią kolan.

POLECAMY: CHLOE READY-TO-WEAR JESIEŃ ZIMA 2017

Zobaczcie wszystkie sylwetki z kolekcji Chloé wiosna lato 2018 w galerii poniżej!

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: NATACHA RAMSEY-LEVI | WIOSNA LATO 2018 | POKAZ MODY | PARIS FASHION WEEK | Chloe |

podobne artykuły