PL / EN
CHLOE GIRLS – ZNANE FANKI FRANCUSKIEJ MARKI

CHLOE GIRLS – ZNANE FANKI FRANCUSKIEJ MARKI

Do tego grona należy również polska topmodelka!

To właśnie one są kwintesencją słowa Chloe Girl. Sprawdźcie, które gwiazdy ekranu, modelingu czy blogosfery należą do grona „dziewczyn” francuskiego domu mody! 

 

Jeżeli mielibyśmy zdefiniować sylwetkę dziewczyny Chloe, z pewnością zaczęlibyśmy od samej założycielki firmy, Gaby Aghion – jej estetyki, stylu życia, podejścia do rzeczywistości i oczywiście stosunku do mody. Chloe Girls, bo takim mianem dzisiaj określa się osobowości utożsamiające ducha marki, są kobiece w nieoczywisty sposób, odrzucają sztuczność na rzecz naturalności i prostoty. Ubierają się szykownie, ale w nonszalancki, ponadczasowy sposób, a odzież ma wyrażać ich osobowość. Są nowoczesne i inteligentne oraz, co istotne, nie spoglądają w metrykę, ponieważ zawsze pozostają pełne energii i młode duchem.

 

Gdyby wskazać konkretne osoby, nie mogłoby zabraknąć twarzy kampanii, np. Dree Hemingway (ambasadorkę perfum) lub Anji Rubik (bohaterkę wielu sesji wizerunkowych), ale Chloe Girls to także światowe fashionistki, np. Anna Dello Russo, Lena Perminova, Veronika Heilbrunner, Aymeline Valade, Chiara Ferragni i Florence Welch. 

 

ZOBACZ TEŻ: NOWY ZAPACH CHLOE FLEUR DE PARFUM

 

Poznajcie Chloe Girls i zobaczcie, jak noszą projekty francuskiego domu mody!

 

 

Zdjęcie główne: materiały prasowe

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: Dree Hemingway | stylizacje | gwiazdy | Chloe |

podobne artykuły