PL / EN
CHLOE FLEUR DE PARFUM - NOWA ODSŁONA KULTOWEJ RÓŻY CHLOE

CHLOE FLEUR DE PARFUM - NOWA ODSŁONA KULTOWEJ RÓŻY CHLOE

Nie zgadniecie, jakie owocowe nuty towarzyszą akordom róży w nowej wersji kultowych perfum! 

Kultowa marka z wieloletnią tradycją, która za swój olfaktoryczny znak firmowy obrała różę, pozostaje jej wierna także w najnowszej odsłonie - debiutującej niedawno na rynku wodzie perfumowanej Chloe Fleur de Parfum.

 

Kobiecość, naturalność i elegancja to wartości, którym perfumiarze marki niezmiennie hołdują, tworząc kolejne odsłony perfum Chloe. Czym wyróżnia się Chloe Fleur de Parfum? Niezwykle złożony bukiet tego luksusowego zapachu obok dominującej florystycznej nuty swą głębię i hipnotyzujące, zmysłowe oblicze zawdzięcza kompozycji aksamitnych nut malin (nowość jeśli chodzi o dotychczasowe rozwiązania marki), które towarzyszą niespiesznie ujawniającym sie w miarę rozwijania się zapachu świeżym akordom werbeny. Całości dopełniają mleczne migdałowe nuty.

 

MATERIALS_2016/URODA/ZAPACHY/CHLOE FLEUR DE PARFUM – NOWOSC W PORTFOLIO MARKI/CHLOE_FDP 50ml.jpg

 

fot. materiały prasowe 

 

 

Gdyby chcieć przełożyć Chloe Fleur de Parfum na kolor, zapach rysowałby się w beżach w odcieniu kości sloniowej. Barwę tę idealnie ilustruje sam flakon, który choć pozostaje wierny klasycznej wersji zapachu, mieni się na zmianę odcieniami nude oraz delikatnym różem i dodatkowo wykończony jest beżową wstążeczką. 

 

MATERIALS_2016/URODA/ZAPACHY/CHLOE FLEUR DE PARFUM – NOWOSC W PORTFOLIO MARKI/Desktop1.jpg 

fot. materiały prasowe

 

 

Ambasadorką nowego zapachu marki jest Dree Hemingway. Sfotografowana przez duet Inez&Vinoodh modelka doskonale uosabia ponadczasowy styl marki. Minimalistyczne czarno-białe portrety ukazują muzę Chloe w całej jej delikatności i uroku, których zdaje sie być nieświadoma.

 

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Fleur de parfum | woda chloe | perfumy | Chloe |

podobne artykuły