PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
CHANEL CHANCE EAU TENDRE 2019: TAK PACHNIE DELIKATNOŚĆ

CHANEL CHANCE EAU TENDRE 2019: TAK PACHNIE DELIKATNOŚĆ

Kultowy Chance Eau Tendre powraca w jeszcze delikatniejszej odsłonie.

 

CHANEL CHANCE – HISTORIA SZANSY

W 2002 roku CHANEL po raz pierwszy zaprezentowało CHANCE, kwiatowy zapach o radosnym charakterze. Nazwa, która jest prawie anagramem CHANEL,  to hołd złożony długiej historii pomiędzy Domem a szansą.

SPRAWDŹ: CHANEL CHANCE - HISTORIA ZAPACHÓW

Szansa to sposób bycia” – mawiała Gabrielle Chanel, która wierzyła w swoją szczęśliwą gwiazdę tak samo mocno jak ją kultywowała. Z ufnością i determinacją, Mademoiselle wykorzystywała tę szansą przez całe życie. Wyczuwając wszystkie znaki pojawiające się na jej ścieżce, kobieta, która lubiła przypadkowe spotkania i nieoczekiwane szczęście uśmiechające się do niej w zamian.

Dzisiaj, szansa według CHANEL, nie jest zrządzeniem losu. To stan ducha. Wybór w każdym momencie życia. Postawa. Optymistyczna? Oczywiście. Odważna? Zdecydowanie! Ponieważ nie chodzi o to, by mieć szansę, ale o to, by mieć śmiałość ją wykorzystać gdy się pojawi.

CHANCE to zapachowa interpretacja tej postawy, przedstawiana w czterech wariantach. 4 damskie zapachy o odmiennych charakterach, ale ponownie połączone przez tego samego beztroskiego, jasnego, radosnego ducha. Natrafiając na natychmiastowy i nieodparty urok, jaśmin jest sygnaturą, która przechodzi przez wszystkie zapachy CHANCE. Ponieważ każdy dzień oferuje nam nową szansę, CHANCE oferuje kobietom zapachy, które noszą każdego dnia jak talizmany.


RODZINA CHANEL CHANCE

CHANCE, pierwszy zapach o jaśminowym sercu, odzwierciedla zaskakujący kontrast między świeżym impulsem różowego pieprzu i cytrusów a bogactwem drzewnej, szyprowej bazy z paczulą.

Radosna i musująca, CHANCE EAU FRAÎCHE podkreśla akcenty cytrynowe, aby rozjaśnić swoje jaśminowe serce, a następnie stopniowo rozwija swą elegancję ukazując żywą, drzewną nutę na skórze.

Delikatnie jak nigdy dotąd, CHANCE EAU TENDRE wtula swoja jaśminowe serce w kremową chmurę, a piżmowe nuty zaznaczają swą obecność obok subtelnego owocowego akcentu grejpfruta i pigwy.

CHANCE EAU VIVE spływa kaskadą po skórze niczym erupcja energii. Zaskakująca gorycz grejpfruta oraz akord czerwonej pomarańczy wprowadzają nuty cedrowo-irysowe, które podtrzymują serce jaśminu.

WIĘCEJ: ZAPACH CHANEL CHANCE EAU VIVE Z 2015 ROKU


CHANCE EAU TENDRE EAU DE PARFUM – AURA SUBTELNOŚCI

W 2019 roku CHANEL ujawnia nową interpretację CHANCE EAU TENDRE pod postacią wody perfumowanej. Najdelikatniejszą z rodziny CHANCE.

W CHANCE EAU TENDRE Eau de Parfum, Olivier Polge, we współpracy z CHANEL Laboratory of Fragrance Creation and Development, reinterpretuje kwiatowo-owocową sygnaturę. Intensywniejsza, bardziej otulająca, ta wersja wyraża promienną i pewną siebie kobiecość.

Jej kwieciste serce podkreśla pełnię egzotycznego absolutu jaśminu, wzbogaconego o esencję róży, która świeci delikatnym światłem w centrum kompozycji. Kwiatowa formuła, bardziej kobieca niż kiedykolwiek, została osłonięta kremowymi białymi nutami, aby uzyskać czysty, miękki efekt. Za chwilę jednak następuje podbicie całości pikantnym wirem duetu grejpfruta i pigwy, który przynosi uczucie absolutnej czułości. Delikatna i wyjątkowo poetycka kompozycja przywołuje kobietę, której radość i wewnętrzny blask od razu kieruje uwagę na jej nieodparty urok.

Nowa okazja stała się pretekstem do subtelnej reinterpretacji flakonu CHANCE. Teraz okrągła butelka ze złotą szyją przywdziewa srebrzysty korek w kształcie kostki.


CHANEL CHANCE 2019 – KAMPANIA JEAN-PAULA GOUDE

4 stycznia 2019 roku swoją premierę miała kampania CHANEL CHANCE TENDRE Eau de Parfum. Kontynuując owocną współpracę z CHANEL, mającą swój początek w 1990 roku, reżyser Jean-Paul Goude ukazał w ostatnim projekcie szczyt swojej kreatywności i alegorycznego talentu.

Po grze w kręgle flakonami CHANCE z 2015 roku, przenosimy się na przesłuchanie taneczne. W 2019 roku Jean-Paul Goude postanowił połączyć wizję choreografa samouka - Ryana Heffingtona, z którym łączy go zamiłowanie do miksowania gatunków i kultur, z twórczością muzyka Sama Spiegela, również lawirującą między skrajnościami, od klasyki do hip-hopu. Ten nieszablonowy, śmiały mariaż dał podwaliny pod równie zaskakującą historię pełną ekspresji. Atletyczny sznyt, a zarazem graficzność, sensualność i stylizacja. Szalony wir tancerek wykonujących pokaz z krzesłami w najdrobniejszych gestach przekazuje ducha szansy zapachu.

Take a New Chance z CHANEL!

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: zapach | Jean-Paul Goude | Olivier Polge | Chanel |

podobne artykuły