PL / EN
GUCCI - ANTYCZNA KOLEKCJA ZAPACHÓW „THE ALCHEMIST’S GARDEN”

GUCCI - ANTYCZNA KOLEKCJA ZAPACHÓW „THE ALCHEMIST’S GARDEN”

Alessandro Michele podjął się współpracy z Albertem Morillasem, jednym z najbardziej znanych perfumiarzy na świecie.

Alessandro Michele słynie z zamiłowania do unikalnego wzornictwa, szukając inspiracji w epoce wiktoriańskiej oraz elżbietańskiej. Tym razem projektant sięga także pamięcią do antycznych włoskich aptek i targów, by stworzyć kolekcję zapachów Gucci „The Alchemist’s Garden”. Mieszczą się one w unikalnych, kolorowych flakonikach vintage, subtelnie zdobionych kwiatami i złotymi listkami. Poznajcie więcej detali!

GUCCI - PREMIERA KOLEKCJI ZAPACHÓW „THE ALCHEMIST'S GARDEN”

Alessandro Michele stworzył kolekcję nowych zapachów Gucci, na którą składa się 15 unikalnych kompozycji. W linii „The Alchemist’s Garden” znajdziecie m.in. perfumowane wody i oleje oraz świecę zapachową XXL. Kolekcja miała swój debiut 7 stycznia 2019 roku w słynnym Saks Fifth Avenue w Nowym Jorku.

„THE ALCHEMIST'S GARDEN” - NUTY ZAPACHOWE

Dyrektor kreatywny włoskiego domu mody, Alessandro Michele podjął się współpracy z jednym z najbardziej znanych perfumiarzy na świecie, a mianowicie Albertem Morillasem. Wspólnie wykreowali naturalne eliksiry, które mają „przenieść odbiorców do wyimaginowanego, magicznego miejsca”. Zapachy prezentują różne pory roku i dnia. Przykłady? Fading Autumn" (tłum. Zmierzch Jesieni") oparto na nutach cedru, cypriolu, paczuli i drzewa sandałowego. Z kolei, Winter Melody" (tłum. Zimowa Melodia") odkryje przed Wami cyprys wymieszany z bergamotką i różąMoonlight Serenade" (tłum. „Księżycowa Serenada") zaprowadzi oczami wyobraźni do ogrodu pachnącego lawendą, szałwią czy fasolką tonką.

Zapach The Voice of the Snake", Gucci, 295 eur (100 ml)

THE ALCHEMIST'S GARDEN” - ZAPACHY UKRYTE WE FLAKONIKACH VINTAGE

Nie bez znaczenia są także dekoracyjne flakoniki. Kompozycje zapachowe Gucci umieszczono w naczyniach w odcieniach kości słoniowej, soczystej zieleni czy kobaltu. Ozdobiono je kwiatami, postaciami zwierząt oraz złotymi listkami. Linia ta stanowi więc gratkę dla miłośników estetyki Alessandra Michele - którzy babcinymi, antycznymi i retro motywami lubią otaczać się wszędzie, od garderoby, aż po kosmetyki.

THE ALCHEMIST'S GARDEN- DOSTĘPNOŚĆ I CENY ZAPACHÓW

Produkty z najnowszej kolekcji zapachów Gucci kupicie już na stronie online włoskiej marki. Ceny produktów wynoszą w okolicach od 205 do 415 euro.

POLECAMY: PIĘKNO FORMĄ SZTUKI, CZYLI GUCCI BEAUTY NA INSTAGRAMIE

W galerii prezentujemy zdjęcia kolekcji „The Alchemist’s Garden”, którą zaprezentowano już na Instagramie Gucci Beauty. Jak Wam podobają się flakoniki, nawiązujące do antycznych inspiracji Alessandra Michele?

video

PRADA - FILM "PAST FORWARD"

tagi: zapachy | Gucci | kosmetyki | Alessandro Michele |

podobne artykuły