Logotyp serwisu lamode.info
NOWY ZAPACH CHANEL - CHANCE EAU VIVE

NOWY ZAPACH CHANEL - CHANCE EAU VIVE

Chanel ogłasza premierę nowych perfum, które „dodają skrzydeł” – Chance Eau Vive. Zobaczcie niezwykły film promujący kampanię!

Francuska marka, inaugurując swój nowy projekt Chance Eau Vive, przyciąga uwagę miłośniczek perfum hasłem: "Szansa nie pojawia się sama, Ty ją tworzysz". Kolejna linia powstała we współpracy laboratorium domu mody Chanel z Olivierem Polge i intryguje świeżą wizją.

 

Przewodnim motywem zapachu jest nieograniczona witalność, która przejawia się w nucie energetycznego grejpfruta z akcentem goryczy. Dzięki akordzie pomarańczy zapach trwale osadza się na skórze, a moc cytrusów zapewnia natychmiastowe orzeźwienie. W kompozycji stopniowo ujawnia się jaśmin i białe piżmo, które odgrywają kluczową rolę w propozycjach Chanel. Następnie odkrywamy woń wyrafinowanego wetiwiera oraz połączenie cedru i irysa, które tworzą odbicie dla startującego grejpfruta.

 

Kolekcję nowych perfum Chance Eau Vive zapowiada intrygujące zdjęcie, za które odpowiada Jean-Paul Goude. Ten sam artysta, często współpracujący z marką, zajął się również reżyserią filmu promującego zapach. Twarzą kampanii została Rianne Van Rompaey, która wraz z Sigrid Agren, Cindy Bruna i Romy Schonberger, zachwyca w klipie reklamowym energią i wdziękiem. Dziewczyny grają w kręgle przy pomocy flakonów Chance Eau Vive i świetnie się przy tym bawią. Z pewnością każda wielbicielka Chanel chciałaby do nich dołączyć!

 

 

tagi: perfumy Chanel | zapachy Chanel | Chanel Chance Eau Vive | Chanel 2015 | trendy perfumy 2015 | Chanel |

podobne artykuły