PL / EN
CASTING I PRZYMIARKI DO POKAZU SIMPLE JESIEŃ ZIMA 2013/14

CASTING I PRZYMIARKI DO POKAZU SIMPLE JESIEŃ ZIMA 2013/14

Już za niespełna tydzień w Warszawie czeka nas wyjątkowe wydarzenie - jubileuszowy pokaz marki Simple na jesień zimę 2013/14. Zajrzyjcie z redakcją LAMODE.INFO na casting i ostatnie przymiarki!

Nowoczesne wnętrza siedziby marki, modelki walczące o angaż, ostatnie narady oraz poprawki i trzymane w ścisłej tajemnicy projekty. Pokaz mody to przedsięwzięcie, które musi wypaść perfekcyjnie i w tym wypadku, tylko takiego efektu można się spodziewać po marce Simple.

 

Każda kolekcja, jaką prezentuje jej projektantka Lidia Kalita jest dopięta na ostatni guzik, mocno przemyślana i dopasowana do potrzeb nowoczesnej kobiety. W projektach łączy zamiłowanie do światowej mody z możliwościami naszego rynku – daje Polkom szeroki dostęp do tego, co niezbędne w szafie, a co zostało uchwycone w ponadczasowej formie nieignorującej obowiązujących trendów.

 

Lidia Kalita od lat sprawia, że Simple, jest jedną z tych marek, które uważnie śledzi się z sezonu na sezon. Dlatego z niecierpliwością czekamy na kolejny pokaz, tym razem kolekcji na jesień zimę 2013/14. Będzie to wydarzenie wyjątkowe bowiem uświetni on 20-lecie marki!

 

Za niespełna tydzień, 11 czerwca w Warszawie Simple zaprezentuje swoje nowe propozycje, a my zajrzeliśmy specjalnie dla Was za kulisy przygotowań!

 

Zobaczcie jak wygląda casting i przymiarki do pokazu oraz jak pracuje Lidia Kalita wraz z choreograf Kasią Sokołowską i stylistką Agnieszką Ścibior.

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Simple | Simple CP | pokaz kolekcji jesień zima 2013/14 | casting | przymiarki | LIDIA KALITA |

podobne artykuły