PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
BELLA GOREN DOŁĄCZYŁA DO ZARZĄDU GAP INC.

BELLA GOREN DOŁĄCZYŁA DO ZARZĄDU GAP INC.

Bella Goren, dyrektor finansowa AMR Corporation i American Airlines, Inc., została powołana do zarządu spółki Gap Inc.

Bella Goren, dyrektor finansowa AMR Corporation i American Airlines, Inc., dołączyła do zarządu spółki Gap, Inc., stając się tym samym 11-tym członkiem rady. Zajmować się będzie rewidowaniem ksiąg i doradztwem finansowym firmy.

 

Bella Goren jest liderem biznesowym o 25-letnim doświadczeniu, która pomoże marce na wskroś amerykańskiej w odniesieniu sukcesu i realizacji ekspansji na całym świecie – komentował Glenn Murphy, dyrektor zarządzający Gap, Inc. - Jej biegłość w różnorakich sprawach związanych z finansami, zarządzaniem i marketingiem międzynarodowych firm będzie potężnym zastrzykiem energii dla Gap, Inc.

 

Nie tylko jestem fanką produktów z rodziny Gap, Inc., ale dostrzegam również możliwości wzrostu, jakie ma przed sobą firma - powiedziała Goren - Nie mogę się doczekać, aby pomóc firmie osiągnąć długoterminowy sukces, jak również zwiększyć jej wartość rynkową. Jednocześnie zamierzam niezmiennie trwać przy tym, co tradycyjnie jest najważniejsze dla Gap: podejmowanie działań, które w najlepszy sposób przysłużą się społeczności naszych klientów.

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Gap | Gap Inc. | Bella Goren | Glenn Murphy |

podobne artykuły